Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę

ISO-TOP Winframer(09/09/2014)

W związku z tym, że ceny energii wciąż rosną, trend budowania domów pasywnych lub niskoenergetycznych jest coraz silniejszy. Wyraźnie wzrasta zapotrzebowanie na systemy montaży przedściennych oraz zintegrowane systemowo produkty uszczelniające, zapewniające montaż zoptymalizowany pod kątem izolacji cieplnej.

Partner Zrzeszenia Montażystów Stolarki, firma ISO-Chemie wychodzi naprzeciw popytowi na rynku, za pomocą kantówki ISO-TOP WINFRAMER. Dzięki zintegrowanemu rdzeniowi izolującemu ciepło, produkt ten optymalizuje konstrukcyjne mostki cieplne oraz pozwala na wydajne energetycznie uszczelnienie, które nie wykazuje żadnych pogorszonych obszarów temperaturowych.

Dodatkowym mocnym punktem kantówki jest jej zastosowanie. Montaż okien i drzwi przed skorupą ściany z zastosowaniem metalowych konsol jest bardzo pracochłonny. Dzięki systemowi Winframer montaż, mocowanie i uszczelnianie jest o wiele szybsze i wymaga mniej pracy, ponieważ kantówka jest doklejana i mocowana za pomocą śrub wzdłuż obwodu otworu okiennego na zewnętrznej skorupie ściany. Ponadto system oferuje bardzo dobrą izolację cieplną i stabilizację.

Poza wysokim komfortem przetwarzania, użytkownicy, handlowcy i projektanci skorzystają również na wysokiej pewności prawnej, gdyż ten system montażu przedściennego spełnia w całym zakresie surowe wymagania nowej ustawy energooszczędnej 2014.

Zapraszamy do obejrzenia pokazowego montażu okna systemem ISO-TOP Winframer, który odbędzie się 18 września na targach Warsaw Build, a niedługo potem – do obejrzenia filmu instruktażowego dla montażu tego typu.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*