Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Mar-Tom Patronem Zrzeszenia Montażystów Stolarki

Mar-Tom Patronem Zrzeszenia Montażystów Stolarki(26/08/2014)

Pod koniec sierpnia do grona Patronów Zrzeszenia dołączyła firma Mar-Tom – czołowy polski producent drzwi metalowych, przeszklonych oraz technicznych.

Firma została utworzona w 1999 roku a od 2000 roku zajmuje się produkcją drzwi metalowych zewnętrznych o zróżnicowanym wzornictwie i kolorystyce. Z czasem spółka wzbogaciła się o nowoczesny park maszynowo – narzędziowy, a także podjęła decyzję o budowie nowej hali produkcyjnej. Inwestycja została ukończona w czerwcu 2011 roku i przeniesiono do niej całość dotychczasowej produkcji.

Dla firmy Mar-Tom priorytetem jest, by klient otrzymał produkt o najwyższej jakości, spełniający jego wymagania dotyczące estetyki, funkcjonalności, precyzji wykonania, oraz punktualności otrzymania gotowego produktu. Pracownicy firmy nieustannie doskonalą wszystkie procesy produkcji, co umożliwia dostarczenie klientowi najlepszego produktu przy wykorzystaniu jak najmniejszej ilości zasobów.

Ogromnie cieszymy się z tej współpracy, gdyż wsparcie tak dużej i cenionej firm to dla nas dowód na to, że działanie organizacji takich jak ZMS jest potrzebne osobom zajmującym się stolarką otworową.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 4,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*