Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » ALUPLAST partnerem naszego Zrzeszenia

ALUPLAST partnerem naszego Zrzeszenia(07/08/2014)

Od sierpnia do grona Partnerów Zrzeszenia dołączył największy w Polsce dostawca profili tworzywowych do okien – Aluplast z Poznania.

Firma działa w Polsce od 1995 roku, obecnie realizuje obroty rzędu prawie 400 mln zł rocznie i dostarcza swoje profile do ponad 200 producentów okien. Aluplast wyróżnia się na rynku szeroką, różnorodną ofertą systemów okiennych, drzwiowych, ale też roletowych. Z pełnym zakresem tej oferty można się zapoznać na stronie www.aluplast.com.pl . Dla naszego środowiska istotne jest natomiast, że ta Firma zawsze dużą wagę przywiązywała do edukowania zarówno producentów, sprzedawców, jak i montażystów stolarki. Liczne kursy i szkolenia organizowane w siedzibie w Poznaniu zawsze cieszą się dużą popularnością i uznaniem uczestników. Od teraz także uczestnicy Zrzeszenia będą mogli z nich korzystać, by pogłębiać swoją wiedzę techniczną. Mieli już okazje do tego, korzystając z Aluplastowskiego poradnika „Vademecum okien PCV”, którego kilkaset egzemplarzy firma przekazał nam nieodpłatnie przed dwoma laty. Cały czas jest on dostępny w frmie elektronicznej na naszej stronie. Poza tym Aluplast wydaje cyklicznie swoje pismo „ProfiOkno”, zawierające wiele interesujących artykułów zarówno dla sprzedawców, jak i dla montażystów okien. Ten periodyk będzie teraz dostępny także dla uczestników naszego Zrzeszenia.

Nasz nowy Partner stawia do dyspozycji uczestników Zrzeszenia swoich technologów, którzy pomogą rozwiązywać przeróżne dylematy związane z techniką okienną. Poza tym włączą się w opracowanie wytycznych do montażu drzwi wejściowych, które właśnie powstają w gronie ekspertów Zrzeszenia. W drugim kroku spróbujemy wspólnie pochylić się nad wytycznymi montażu rolet zewnętrznych. Ogromnie cieszymy się na współpracę z Aluplastem, bo zyskujemy w niej duży zasób wiedzy i doświadczenia tego największego w Polsce dostawcy profili. Jeśli macie jakieś pytania do techników z Aluplastu piszcie śmiało na adres biura Zrzeszenia, a my przekażemy to do tej firmy, by za chwilę uzyskać odpowiedź. Pierwsza okazja do bezpośredniego spotkania i rozmowy już na wrześniowym Pikniku Montażowym – zapraszamy wszystkich zainteresowanych. A firmie Aluplast dziękujemy za zaangażowanie w rozwiązywanie naszych montażowych problemów.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (6 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz
  1. Marcin napisał:

    I tak trzymać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*