Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » ISO-Chemie i Drutex partnerami Zrzeszenia

ISO-Chemie i Drutex partnerami Zrzeszenia(18/07/2014)

Firmy ISO-Chemie i Drutex po raz kolejny objęły patronat nad działaniami Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Do grona Partnerów Zrzeszenia dołączyła również firma Gloobal – polski producent podpór montażowych.

Wsparcie tak dużych i cenionych firm to dla nas dowód na to, że działanie organizacji takich jak nasza jest potrzebne środowisku montażowemu w Polsce.

Razem z naszymi Patronami i Partnerami chcemy intensywnie pracować nad tym, aby wiedzę na temat prawidłowego montażu okien i drzwi posiadło jak najszersze grono montażystów i żeby hasło „ciepły montaż” nie wzbudzało obawy ani u inwestora, ani u ekipy montażowej.

Tym bardziej cieszy więc wsparcie firmy ISO-Chemie – lidera rynku uszczelnień, czołowego producenta folii i taśm do szczelnego montażu okien, a od niedawna również producenta systemu ISO-TOP Winframer do montażu na krawędzi muru.

Nie do przecenienia jest też współpraca z firmą Drutex, największym producentem okien PVC w Europie, który niemal co miesiąc wprowadza do swojej oferty nowinki technologiczne, takie jak uszczelki ze spienionego EPDM czy szyby, które stają się nieprzezroczyste pod wpływem działania energii elektrycznej.

Mamy nadzieję, że równie owocna będzie współpraca z firma Gloobal, która wprowadziła na rynek system podpór montażowych „Wielka stopa”, nadających się zarówno do podpierania dużych przeszklonych przestrzeni, jak i do montażu okien w warstwie ocieplenia.

 

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*