Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Panie Doradczynie GÓRĄ !!

Panie Doradczynie GÓRĄ !!(02/07/2014)

Przedstawicielki czterech firm, będących uczestnikami Zrzeszenia Montażytów Stolarki, wzięły udział w egzaminie przed Komisja Branżową, zdały go celująco i otrzymały Świadectwa Kwalifikacji Zawodowych.

Charakterystyczne, że żadnemu z panów – doradców, a było ich pięciu, nie udało się przekonać Komisji co do swoich umiejętności doradzania klientom. I to pomimo tego, że reprezentowali firmy związane ze Zrzeszeniem. Oni dostaną szansę „powtórkową” na wrześniowym egzaminie, podczas Pikniku Montażowego. Oby tylko część wakacji spędzili na nauce.. :-)

W sumie Świadectwa Kwalifikacji Zawodowych i tytuły Profesjonalnego Doradcy Klienta otrzymało tym razem 14 osób, a wśród nich 5 pań ze Zrzeszenia. Salony w których pracują znajdą się niebawem na ogólnopolskiej liście salonów polecanych klientom, która będzie udostępniona na stronach Zrzeszenia, Forum Branżowego i Muratora. Spośród uczestników Zrzeszenia na liście tej znajdą się:

1. Agnieszka Zielińska z salonu Domadoor z Warszawy

2. Katarzyna Hubert z salonu Lazur z Poznania

3. Agnieszka Opałka z salonu Kwadra-T z Warszawy

4. Małgorzata Tyniec-Jarmundowicz i Marzena Wiśniewska z salonu ArtOkna z Bielska-Białej

Wszystkich pozostałych uczestników Zrzeszenia gorąco zachęcamy do stawienia się przed Komisją Branżową podczas Pikniku Montażowego i do zdania nie trudnego w sumie egzaminu. Wszystko, co będzie na tym egzaminie wymagane znajdziecie w strefie Premium na stronie Akademii Stolarki, a zgłoszenia na egzamin cały czas przyjmuje biuro Zrzeszenia. Zaliczenie egzaminu zaowocuje stosownym Świadectwem i umieszczeniem Waszego salonu na liście salonów polecanych klientom. Co ważne, nie jest to związane z żadnymi kosztami w Waszej strony.

Działania Akademii Stolarki zakończone czerwcowym egzaminem wspierały firmy Fakro i ISO-Chemie. Dziękujemy.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 4,00)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*