Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » III Piknik Montażowy

III Piknik Montażowy(25/06/2014)

Po sukcesie I Pikniku w Kazimierzu i II Pikniku w Warszawie, serdecznie zapraszamy Państwa na III Ogólnopolski Piknik Montażowy, który odbędzie się 19 września w Warszawie, podczas targów Warsaw Build 2014.

Impreza będzie miała warsztatowy charakter – w niezobowiązującej atmosferze zaprezentujemy Państwu poprawny montaż drzwi, opatrzony komentarzem ekspertów. Zaproszeni przez nas specjaliści opowiedzą, w jaki sposób prawidłowo wykonać montaż drzwi, jakich materiałów najlepiej używać, a także pokażą, jak prawidłowo skalkulować jego koszty.

Udział w Pikniku to świetna okazja do poznania nowoczesnych technik montażu jak również możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z innymi fachowcami. Na stoisku Zrzeszenia będzie można poczytać także najnowsze publikacje branżowe lub nawiązać nowe kontakty handlowe.

Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w Pikniku, zapraszamy do zapisywania się w biurze Zrzeszenia (sekretariat@montaze.info.pl, tel. 722 001 949).

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 4,20)
Komentarze Dodaj komentarz
  1. stol napisał:

    Już wiadomo, że na Pikniku odbędą się instruktażowe pokazy montowania drzwi wejściowych. W różnych murach, na różne sposoby. Będą technolodzy z firm producenckich – warto z nimi rozmawiać..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*