Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Nasz Partner – Gwiazdą 25-lecia !!

Nasz Partner – Gwiazdą 25-lecia !!(31/05/2014)

Nowosądecka firma FAKRO, partner Zrzeszenia w programie Akademii Stolarki, znalazła się w wąskim gronie 5 polskich firm nominowanych do nagrody „Gospodarcza Gwiazda 25-lecia”.

Nasz Partner otrzymał nominację w kategorii „Polska marka na świecie”, gdyż jest liderem w wielu krajach naszej części Europy oraz w ogóle jest marką nr 2 na świecie. Fakro założył i kierują nią stale pan Ryszard Florek, który przed laty zaczynał swoją karierę od handlowania oknami i montowania ich.

Dzisiejsze Fakro to doskonały Partner dla wielu firm handlowo-montażowych, bo ich okna dachowe są pierwszymi oknami jakie są montowane w nowych budynkach. Dopiero potem przychodzi czas na okna pionowe, na drzwi czy na bramę. Nie ma powodu, dla którego to okno nie może być zakupione przez inwestora tam, gdzie potem kupi okna pionowe i drzwi. Tym bardziej, że przez ten punkt handlowy Fakro może dostarczyć również markizo-rolety, schody strychowe, a nawet systemy solarne. Także żaluzje i roletki wewnętrzne ze znakiem Fakro nigdzie nie będą się tak dobrze sprzedawać, jak w sklepie z oknami i drzwiami.

Warto zdać sobie sprawę, że zakup żaluzji wewnętrznych następuje na samym końcu inwestycji, na etapie wystroju wnętrz. Od zakupu okien dachowych dzieli ten moment średnio 2-3 lata. Co to oznacza? Ano jedynie tyle, że inwestor, który będzie zadowolony z zakupu u nas dobrych okien dachowych, nie będzie miał powodu by nie wrócić do nas po okna pionowe, po drzwi, bramę, po schody strychowe i parapety, a wreszcie po markizo-rolety i na końcu po żaluzje wewnętrzne. Jeśli będzie usatysfakcjonowany zakupem u nas okien do dachu, to jeszcze przez 2-3 lata może dawać nam okazję, aby czerpać satysfakcję z dostarczaniu mu przez nas kolejnych, dobrych produktów z dziedziny stolarki i technik osłonowych.

Właśnie o tym przekonywali uczestników Warsztatów Handlowych przedstawiciele firmy Fakro – naszego Partnera w Akademii. I zapewniali przy tym, że nie tylko dostarczą produkty i materiały promocyjne, ale też gruntownie przeszkolą handlowców i nauczą montażystów specyfiki montowania okien w dachu, a na nich żaluzji i rolet. Z takim Partnerem na pewno warto współpracować. To na pewno jest Gospodarcza Gwiazda 25-lecia. Dla zainteresowanych współpracą handlowców i montażystów kontakt w biurze Zrzeszenia.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*