Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Targi Warsaw Build 2014

Targi Warsaw Build 2014(29/05/2014)

To będzie prawdziwe święto dla całej branży budowlano-wnętrzarskiej! Podczas trzech wrześniowych dni (18-20 września 2014 r.) w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI swoje produkty i rozwiązania przedstawią producenci okien i drzwi, bram i systemów zacieniania.

Ponadto będzie można zapoznać się z ofertą producentów materiałów i sprzętu budowlanego, producentów podłóg, płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek. Bogatą ofertę wystawienniczą targów uzupełnią interesujące panele dyskusje i pokazy.

Targi Warsaw Build to miejsce spotkań face-to-face dla architektów, projektantów, producentów, firm budowlanych, dystrybutorów oraz profesjonalistów z branży, które odbędą się w stolicy Polski. Dla ich uczestników będzie to doskonała okazja, by poszerzyć wiedzę o produktach i rynku oraz pozyskać nowych kontrahentów.

W dzisiejszych czasach targi nieco zmieniły swój charakter – poza możliwością zaprezentowania oferty handlowej w coraz większym stopniu oferują program merytoryczny – dla zwiedzających są podsumowaniem stanu branży oraz okazją do podwyższenia kompetencji zawodowych. W związku z tym program targów Warsaw Build 2014 konstruowany jest tak, by przez wszystkie trzy dni dostarczał każdemu z uczestników wiedzy i licznych atrakcji.

Tegoroczna edycja targów Warsaw Build będzie skoncentrowana na tematyce designu, ale nie oznacza to sprowadzenia imprezy jedynie do elementów wyposażenia i wystroju wnętrz. Wykłady i konferencje poruszać będą wzornicze aspekty stolarki budowlanej, a nawet ciężkich materiałów budowlanych, takich jak beton czy cegła. Pomimo dużej koncentracji na wzornictwie, na targach nie zabraknie niespodzianek również dla tych, których temat wzornictwa bezpośrednio nie dotyczy. Z myślą o deweloperach i inwestorach przygotowywane są spotkania, które będą dotykać możliwości inwestycyjnych w budownictwie polskim oraz będą poruszać kwestie wartości rynkowej budynków i czynników, które ją determinują.

W programie m.in:

  • III Ogólnopolski Piknik Montażystów – pokazy montażu drzwi, seminaria
  • Gala Liderów Rynku Stolarki
  • Mazowieckie Zawody Płytkarzy
  • Diament Stolarki – -przyznanie nagród w konkursie na najlepszy design -produktów stolarki
  • Konferencja „Możliwości inwestycyjne. Warszawa – Mazowsze – Polska”
  • Wykład „Jak konkurować na rynku globalnym?”- doświadczenia polskich firm
  • Prezentacje Laureatów plebiscytu „Polska Architektura XXL”

Targi Warsaw Build 2014 dają kompleksowy przegląd branży budowlano-wnętrzarskiej. Warsaw Build to jedyne międzynarodowe targi budowlano-wnętrzarskie w regionie, które przyciągają wystawców i odwiedzających z 35 państw.

Dowiedz się więcej na: www.warsawbuild.pl

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*