Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Dyplomy dla handlowców

Dyplomy dla handlowców(27/05/2014)

Przez ostatnich pięć miesięcy odbywały się w całej Polsce Warsztaty Handlowe Stolarki. Eksperci i trenerzy Zrzeszenia Montażystów Stolarki oraz firm partnerskich odwiedzili osiem miast Polski.

W każdym z nich zostały przeprowadzone całodniowe warsztaty dla właścicieli firm produkcyjnych i handlowo-montażowych. Ostatnie spotkanie odbyło się 23 maja w Lublinie. Jak podkreślali uczestnicy, takie wydarzenia są bardzo potrzebne. „Nareszcie znalazł się ktoś, kto nie tylko trafnie punktuje wszystkie braki naszej branży, ale wskazuje sposoby rozwiązania trapiących nas problemów” – zauważył jeden z zaproszonych gości.

Ostatnim akcentem Warsztatów w tym półroczu będzie egzamin sprawdzający wiedzę i umiejętności, który Akademia Stolarki już 17 czerwca zorganizuje w Warszawie. Egzamin wyłoni pierwszą grupę Profesjonalnych Doradców Klienta branży stolarki okienno-drzwiowej. Kandydaci będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu obsługi klienta, technik handlowych, marketingu oraz znajomością podstawowych cech i parametrów stolarki okienno-drzwiowej.

Każda osoba która zda egzamin otrzyma świadectwo potwierdzające jego profesjonalizm natomiast punkt sprzedaży, który go zatrudnia, zostanie wpisany na ogólnopolską listę salonów polecanych, stworzoną wspólnie z partnerami Akademii Stolarki.

Zapisy na egzamin przyjmuje biuro Zrzeszenia Montażystów Stolarki (tel. 22 115 93 94), a wszystkie wymagane materiały można pobrać ze strony Akademii (www.akademiastolarki.pl).

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*