Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Lubelskie Warsztaty Handlowe

Lubelskie Warsztaty Handlowe(17/05/2014)

Już w najbliższy piątek, 23 maja – ostatnia okazja do udziału w Warsztatach Handlowych Stolarki, odbywających się pod patronatem Zrzeszenia, Muratora i Forum Branżowego.

Warsztaty skierowane są do właścicieli firm handlowo-usługowych i są wstępem do kształcenia kadr sprzedażowych w salonach okienno-drzwiowych. Dalsze zajęcia odbywają się zaocznie poprzez wykłady i lektury zamieszczone na stronie Akademii Stolarki.

Najważniejsza część zajęć prowadzona jest przez trenerów sprzedaży z kancelarii Synergia z Lublina. Pokazują oni jakie jest znaczenie marki w handlu, jak zbudować własną markę handlową i jak z niej korzystać by zwiększać sprzedaż okien i jej rentowność. Są to sprawdzone wskazówki, które już zostały wdrożone w wielu salonach i przynoszą wymierne efekty finansowe. Na pewno warto z nich skorzystać, a już na pewno dowiedzieć się na czym polegają.

Akademia Stolarki zaprasza więc na Warsztaty do Lublina w najbliższy piątek 23 maja do Sali konferencyjnej „Na Rogatce” przy ul. Sielankowej 1. Zgłoszenia można pobrać ze strony Akademii. Dzięki wsparciu takich firm jak Fakro i ISO-Chemie, zajęcia Akademii są BEZPŁATNE.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Tagi: , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*