Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Warsztaty Handlowe w Bydgoszczy

Warsztaty Handlowe w Bydgoszczy(01/05/2014)

W najbliższy piątek, 9 maja, rozpoczną się w Bydgoszczy w hali Łuczniczka kolejne, XXXII Targi Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD 2014 oraz towarzyszące im V Targi Energii Odnawialnej TEO 2014 i potrwają do niedzieli 11 maja.

Targi gromadzą zazwyczaj kilkuset wystawców, których odwiedza kilka tysięcy potencjalnych klientów budujących bądź remontujących swoje domy.

W pierwszym dniu targów o godz. 10.00 rozpoczną się tu również przedostatnie już Warsztaty Handlowe Stolarki, skierowane do sprzedawców i właścicieli sklepów ze stolarką budowlaną. Najlepsi trenerzy, praktycy sprzedawania okien i drzwi, pokażą perspektywy dla rozwoju handlu stolarką w najbliższych latach oraz wskażą sposoby na wzmocnienie pozycji firmy na lokalnym rynku. Zaprezentują materiały szkoleniowe Akademii oraz zaproszą do egzaminu na tytuł Profesjonalnego Sprzedawcy Stolarki. Salony z profesjonalnymi sprzedawcami – doradcami technicznymi znajdą się niebawem na ogólnopolskiej liście salonów okiennych polecanych przez wydawnictwa Murator i Forum Branżowe.

W pozostałe targowe dni na stoisku Zrzeszenia Montażystów Stolarki odbywac się będą regionalne konsultacje montażowe, gdzie pokazywana będzie technika montażu warstwowego okien. Poza tym w programie targów Gryf-Bud są m.in.: konferencja „Od Wizji do Realizacji- Odnawialne Źródła Energii” (piątek), Forum Budownictwa Pasywnego (sobota) oraz Pokazy Mistrzów Dekarstwa (sobota-niedziela). Targi otwarte są w dniach 9-11 maja 2014 roku od godz. 10.00 . Aby wziąć udział w piątkowych Warsztatach Handlowych wystarczy wypełnić i odesłać do biura Akademii Formularz Zgłoszeniowy. Udział w Warsztatach jest BEZPŁATNY. Zapraszamy do Bydgoszczy.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*