Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Biuro Zrzeszenia w Kielcach

Biuro Zrzeszenia w Kielcach(08/04/2014)

Już w najbliższy piątek biuro Zrzeszenia znowu przeniesie się poza Warszawę – tym razem gościć będzie przez trzy dni w kieleckiej hali targowej.

Tam eksperci ZMS konsultować będą różne dylematy montażowe i przekazywać wiedzę na temat wykonywania montażu warstwowego. Dystrybuowane będą Materiały katalogowe, wydawnictwa montażowe oraz specjalistyczna prasa. Indywidualni inwestorzy kontaktowani będą z najlepszymi specjalistami od montaży.

W pierwszym dniu targów, 11 kwietnia na stoisku Zrzeszenia odbędą się również kolejne Warsztaty Handlowe, na których mowa będzie o tym, jak handlować, aby więcej zarabiać i budować trwałe podstawy biznesu handlowego. Wykładowcy Akademii Stolarki zaprezentują spodziewane kierunki rozwoju tego rynku, wskażą na najczęściej popełniane błędy sprzedażowe i wyjaśnią, jak w prosty sposób można zbudować wyższą jakość lokalnej marki handlowej. Uczestnicy Warsztatów zaproszeni zostaną do korzystania z materiałów Akademii i do obecności na ogólnopolskiej liście najlepszych salonów okiennych – takich, w których działają prawdziwi doradcy techniczni dla klientów. Zajęcia Warsztatów rozpoczynają się o godz. 10.00 w Centrum Targowym w Kielcach, a zaproszeni na nie są wszyscy sprzedawcy Stolarki i właściciele salonów ze stolarką ze Świętokrzyskiego i okolic. Zajęcia są oczywiście jak zwykle bezpłatne, a karty wstępu na Targi można odebrać w biurze ZMS, pisząc na e-mail: sekretariat@montaze.info.pl . Zapraszamy.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Tagi: , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*