Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » DOM, ogród i montaże w Kielcach

DOM, ogród i montaże w Kielcach(01/04/2014)

Już za 10 dni w Kielcach rozpoczną się XXI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. W pierwszym dniu Targów, 11 kwietnia odbędą się na stosiku Zrzeszenia Montażystów Stolarki kolejne Warsztaty Handlowe organizowane w ramach Akademii Stolarki.

Zaproszeni handlowcy z woj. świętokrzyskiego będą mieli okazję dowiedzieć się o przyszłości handlowania stolarka w Polsce, o tym, jak sprzedawać, by więcej zarabiać, ale też z kim współpracować, by ten biznes był stabilny. Uczestnicy zaproszeni zostaną do zajęć w ramach Akademii, do uzyskania dyplomu Profesjonalnego Sprzedawcy – Doradcy Technicznego oraz do obecności na ogólnopolskiej liście polecanych salonów okiennych.

Wystawa DOM to miejsce, w którym co roku ponad 23 000 osób zapoznaje się z pełną ofertą firm z branży budowlanej, rozmawia z ekspertami z zakresu wystroju wnętrz oraz korzysta z fachowych rad architektów. Podczas targów DOM odbywają się także inne seminaria i szkolenia poświęcone wachlarzowi tematów od prawa budowlanego, poprzez energooszczędne projektowanie, aż po dobieranie kolorów we wnętrzach. W specjalnie wyznaczonych punktach zwiedzający targi mogą również zasięgnąć bezpłatnych porad architektów.

Integralną częścią wystawy DOM są co roku targi OGRÓD I TY. Tam zobaczyć można najmodniejsze meble ogrodowe, altany, domki letniskowe, ogrodzenia, rzeźby ogrodowe, odlewy artystyczne, oświetlenie ogrodowe, baseny, fontanny, oczka wodne, urządzenia zraszające i nawadniające, jak również rośliny ozdobne i krzewy i sprzęt ogrodniczy, narzędzia i maszyny dla ogrodnictwa. Na stoisku ZMS będzie można natomiast konsultować wszelkie zagadnienia związane z montażem produktów stolarki i dowiedzieć się o nowoczesnych materiałach do montowania.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Tagi: ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*