Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » FAKRO dla okien pionowych

FAKRO dla okien pionowych(01/04/2014)

Firma FAKRO ujawniła na kolejnym spotkaniu Akademii Stolarki nowy obszar swoich działań w branży Stolarki. Fakro doceniając skuteczność markiz w ochronie przed nagrzewaniem, wprowadza na rynek markizy do okien pionowych.

Jest to całkowicie nowa grupa produktów przeznaczona do okien fasadowych. Obecnie, nie tylko okna dachowe ale wszelkie przeszklenia w budynku mogą być osłonięte markizami. Montowana na zewnątrz markiza VMZ do okien pionowych odbija promieniowanie słoneczne już przed szybą i nie dopuszcza do nagrzania wnętrza, chroniąc pomieszczenie do 8 razy skuteczniej niż rolety wewnętrzne.

Okno osłonięte markizą w przeciwieństwie do rolety zewnętrznej umożliwia napływ naturalnego światła. Markiza przepuszcza wystarczającą ilość światła aby nie używać dodatkowego oświetlenia. Co więcej, zaciągnięta zapewnia widoczność na zewnątrz. Możemy swobodnie obserwować okolice, a jednocześnie daje poczucie prywatności chroniąc wnętrze przed obserwatorami z zewnątrz. Dzięki specjalnej konstrukcji markiza odporna jest na porywisty wiatr, a jej budowa umożliwia pełnienie funkcji moskitiery. Markizy są doskonałym rozwiązaniem dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej. Są również doskonałym uzupełnieniem oferty każdego sklepu oferującego klientom okna.

Ale markizy to nie wszystko. Fakro rozwijać będzie niebawem również swoją ofertę rolet i żaluzji wewnętrznych dla okien pionowych. Na spotkaniu Akademii przedstawiciel Fakro zaprezentował ciekawą dla firm handlowych propozycję współpracy z tą firmą, a poza oknami dachowymi, roletami i żaluzjami wskazał również na prefabrykowane schody oraz na systemy solarne, które mogą być oferowany przez każdy punkt handlowy z produktami stolarki budowlanej. Więcej na temat oferty Fakro dla sklepów będzie można usłyszeć na kolejnym spotkaniu Akademii w Kielcach i w Gdańsku. Szczegóły na stronie: www.AkademiaStolarki.pl . Zapraszamy.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (9 głosów, średnia ocena: 3,11)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*