Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » O handlowaniu w Hali Stulecia

O handlowaniu w Hali Stulecia(31/03/2014)

Elita dolnośląskich handlowców wzięła udział w IV Warsztatach Handlowych Stolarki, które w ostatnią sobotę odbyły się w Hali Stulecia przy okazji kolejnych targów budowlanych Tarbud.

W Warsztatach wystąpili trenerzy sprzedaży z kancelarii Synergia oraz specjaliści z firm Fakro, Drutex i ISO-Chemie. Najważniejszym przekazem spotkania była informacja o nieuchronnych kierunkach zmian w systemie dystrybucji stolarki w Polsce i konieczności dostosowania firm do nowych warunków. Jednym z warunków takiego dostosowania jest poszerzanie własnych kompetencji sprzedażowych i zwiększanie asortymentu oferowanych produktów i usług. Fakro proponowało w tym zakresie okna dachowe oraz systemy rolet zewnętrznych i osłon wewnętrznych. Drutex poza oknami namawiał na zainteresowanie się asortymentem bram i rolet naokiennych. Przedstawiciel ISO-Chemie uzasadnił dlaczego najbardziej bezpieczny dla sprzedawców jest montaż szczelny i rekomendował dystrybucję folii i taśm na lokalnych rynkach. Trenerzy Akademii podali dziesiątki przykładów uzasadniających tezę, że jeśli sprzedawać to nie okna czy drzwi, ale korzyści jakie one ze sobą niosą. Jedynie w ten sposób można wyrwać się z zaklętego kręgu najniższych cen i zacząć wreszcie zarabiać. Zanim jednak do tego dojdzie trzeba posiąść niezbędną wiedzę, która ze zwykłego sprzedawcy uczyni specjalistę, doradcę technicznego i partnera dla klienta. Bo taka, w opinii trenerów Akademii jest przyszłość tego rynku: zwyciężą sklepy i salony, w których działać będą rzetelni doradcy. A o tym, jak się takim doradcą stać, traktują wykłady zamieszczane na stronie www.AkademiaStolarki.pl

Kolejne Warsztaty już za dwa tygodnie, 11 kwietnia w Kielcach, na tamtejszych targach budowlanych DOM . Wszyscy zainteresowani mile widziani – a udział w Warsztatach, jak zwykle jest bezpłatny.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*