Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Forum Handlu i Montaży

Forum Handlu i Montaży(19/03/2014)

Na targach poznańskich miało swoją premierę kolejne, ósme już wydanie kwartalnika Forum Montażowe, tym razem pod zmienionym tytułem: Forum Handlu i Montaży. Nowy tytuł dobrze chyba oddaje charakter zmienionego pisma.

Materiał w nim zawarty skierowany jest nie tylko do montażystów, ale też do współpracujących z nimi sprzedawców. Przecież to od współpracy takiego teamu sprzedawca-montażysta zależy sukces każdej firmy handlowo-usługowej. O tym traktuje nowy, a raczej zmieniony kwartalnik.

Co dla handlowców? Na pewno rozmowa z Piotrem Lutkiem, kierownikiem merytorycznym Warsztatów Handlowych, który mówi o tym jak będzie się zmieniał biznes handlowania oknami i drzwiami. Ciekawy jest również materiał o największych błędach w sprzedaży, a pouczająca jest dyskusja o tym jakie w handlowaniu powinny być narzuty, a jakie marże. Przy okazji wyjaśnienie czym jest narzut na cenę, a czym marża brutto. Każdemu sprzedawcy na pewno się przyda również lektura artykułu o tym, dlaczego ludzie w ogóle kupują? Co powoduje, że wybierają takie, a nie inne rozwiązanie – to już jest podprowadzenie pod tematykę Warsztatów i Akademii Stolarki.

A dla montażystów? Interesująca fotoinstrukcja o montowaniu okien z roletą pomoże ogarnąć poszczególne etapy wykonywania tej pracy. Podobnie jak relacja z montażu osłon wewnętrznych. Montażyści znajdą w tym wydaniu również wyjaśnienie do czego służy pirometr i jak łatwo za jego pomocą zweryfikować jakość wykonanych prac montażowych. Urządzenie może być przydatne w ocenie pracy, ale też może być ciężkim batem w rękach inwestorów, więc lepiej na nie uważać. Poza tym specjalista z SFS wyjasnia tajniki mechanicznego mocowania okien, a ekspert z ISO-Chemie wyjaśnia jak uzyskać szczelność złącza okiennego.

Najnowsze wydanie kwartalnika przynosi również pouczający dla właścicieli firm handlowych przykład sporu sądowego z klientem odnoszący się do niedotrzymania terminu montażu okien. A na IV okładce znajdą zaproszenie do podjęcia współpracy z renomowanym producentem okien. Na pewno więc warto sięgnąć po kwartalnik Forum Handlu i Montaży i znaleźć tam coś dla siebie. Wersję papierową można otrzymać pisząc do biura ZMS: sekretariat@montaze.info.pl , a wersję elektroniczną można ściągnąć „od ręki” ze strony Zrzeszenia (w: „pliki do pobrania”) . Sprzedawców, montażystów i właścicieli firm handlowych – zachęcamy do lektury.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 3,40)
Tagi: , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz
  1. stol napisał:

    Dobrze, że wreszcie zaczyna się mówić o jakości sprzedawania i mechanizmach, które w tej dziedzinie funkcjonują. Piotr Lutek mądrze mówi – trzymam kciuki .. :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*