Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Od wtorku w Poznaniu..

Od wtorku w Poznaniu..(09/03/2014)

Obecny tydzień, to przeniesienie biura Zrzeszenia do Poznania na największe targi Budowlane w Polsce – BUDMA 2014. Tam, na stoisku nr 2 w hali 5 spotykać się będziemy z uczestnikami Zrzeszenia, z handlowcami i z montażystami z całej Polski.

Od wtorku do piątku (11-14 marca) spotkacie nas w godz. 10.00 – 17.00 na naszym zrzeszeniowym stoisku.

We wtorek rozruch i pierwsze pokazy montażowe, we środę Warsztaty Handlowe, we czwartek Hyde Park i zrzeszeniowe zebranie, a w piątek indywidualne konsultacje montażowe i powolne zwijanie się. Poza partnerami Zrzeszenia: Inoutic, ISO-Chemie, Aereco i Drutex wspierać nas będą również specjaliści z Fakro (osłony), z Metabo (oświetlenie) i z Xelli (Ytong). Na środę zapowiada swoją obecność inż.Krzysztof Mateja (instrukcja montażowa), na czwartek inż. Andrzej Kowalski (sprawdziany umiejętności), ale też wielu aktywnych uczestników Zrzeszenia. W czwartek też odbędzie się Hyde Park, w którym na pewno wystąpią Wiesław Klimek (bramy), Marcin Ostrowski (handel), Andrzej Kowalski (montaże) i kilku jeszcze nie mniej szacownych mówców. Do głosu w Hyde Parku może zapisać się każdy, kto ma coś sensownego do powiedzenia. (O potencjale sensowności decyduje pani Ola.. ).

Wszyscy, którzy wybierają się na środowe Warsztaty, zapraszamy do wejścia od ul. Bukowskiej (wejście północne) w godz. 9.30-10.30. Tu w pobliżu kas czekać na Was będzie nasza urocza koleżanka, która wręczy Wam bezpłatne karty wstępu na targi (o ile się zgłosiliście wcześniej i jesteście na jej liście obecności). Po 10.30 kart już zabraknie i będziecie musieli kupić sobie normalny bilet wstępu.

Ostatnia uwaga dla tych, którzy przyjadą w piątek: nie liczcie na to, że się z nami zabierzecie z powrotem do Warszawy – samochód mamy zapakowany po dach, a nawet jeszcze wyżej. (Marek! Deskorolką też tym razem się nie zahaczysz!).

Do zobaczenia w Poznaniu

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*