Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » BUDMA z montażami

BUDMA z montażami(25/02/2014)

Najbliższe targi BUDMA w Poznaniu (11-14 marca 2014) to nie tylko setki ekspozycji z materiałami budowlanymi, z oknami i drzwiami, ale też wiele imprez towarzyszących.

Choć największe polskie targi Budowlane nie mają już takiego rozmachu jak na przełomie wieków, to każdego roku jest tu co zobaczyć i jest z kim się spotkać. Handlowcy i montażyści zrzeszeni w ZMS jak własne mogą potraktować stoisko ZMS w hali 5, gdzie na każdego czeka kawa, kanapka i dobre słowo..

Na stoisku Zrzeszenia dziać się też będzie niemało.. 12 marca (środa) odbędą się Warsztaty Handlowe, na których najlepsi trenerzy branżowi wyjaśniać będą jak działać handlowo, żeby nasze firmy dystrybucyjne rozwijały się i umacniały na lokalnym rynku. Zgłoszenia na Warsztaty można wciąż jeszcze przesyłać do biura ZMS, a szczegóły tych zajęć znajdziecie na stronie Akademii Stolarki.

Trzeciego dnia targów, 13 marca (czwartek) zorganizowane zostaną pokazy sztuki montażowej, w trakcie których zainteresowani montażyści z firm zrzeszonych będą mogli stanąć do sprawdzianu do tytułu mistrzowskiego. Na stoisku obecni będą eksperci montażowi: m.in. Andrzej Kowalski, Marcin Marchewka, Wiesław Klimczak i zapewne Krzysztof Mateja. Ale w tym dniu zamierzamy również zorganizować swoisty Hyde Park, w którym każdy, kto ma coś do powiedzenia o montażach i handlowaniu stolarką będzie mógł zabrać głos. Mamy nadzieję, że rozwinie się to w szeroką dyskusję o problemach i codziennych dylematach całej tej branży. Może w wyniku tej dyskusji pojawią się pomysły na nowe działania naszego środowiska? Może znajdzie się grupa, która zainicjuje prace nad rozwiązywaniem najważniejszych kwestii? Zachęcamy do udziału i do dyskusji, a już szczególnie wtedy, kiedy mieć będziecie jakieś własne pomysły – to jest miejsce żeby je zgłosić.

Na pewno wiele dziać się będzie na Budmowym stoisku Zrzeszenia. Ale przecież na każdym z kilkuset stoisk targowych znaleźć będzie można coś interesującego. Jeśli więc znajdziecie wolniejszy dzień, żeby wyrwać się z firmy, koniecznie przyjedźcie do Poznania. Zawsze bez wyjątku serdecznie będziecie przyjęci na stoisku Zrzeszenia w hali nr 5.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz
  1. LANGER Marcin napisał:

    Polecam ZMS wszystkim tym, którzy nie chcą być rozczarowani współpracą z „uczciwymi” „ekspertami” w naszej branży, rzucającymi cień na naszą – montażystów – pracę, którą w pocie czoła i bólach kręgosłupa wykonujemy, coraz częściej nie widząc za to zapłaty…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*