Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Śląskie Warsztaty dla sprzedawców okien

Śląskie Warsztaty dla sprzedawców okien(17/02/2014)

Na najbliższy weekend biuro Zrzeszenia przenosi się do Sosnowca, gdzie od piątku trwać będą tradycyjne targi Budowlane Sibex.

To okazja do poznania ludzi kierujących ZMS, jego uczestników, ale też do skonsultowania tematów montażowych, o ile macie z nimi jakiekolwiek dylematy. W tym roku trochę więcej dla siebie znajdą na stoisku Zrzeszenia również sprzedawcy okien i drzwi.

SIBEX bowiem, to nie tylko konsultacje, ekspozycja produktów i usług firm będących wystawcami, ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących cieszących się dużą popularnością wśród Odwiedzających. W tym roku poza stoiskiem konsultacyjnym Zrzeszenia odbędą się tu w sobotę – 22 lutego. również kolejne Warsztaty Handlowe, przeznaczone dla sprzedawców i dystrybutorów stolarki budowlanej. Wykładowcami na Warsztatach będą doświadczeni trenerzy branżowi, w większości byli szefowie handlowi największych producentów okien, drzwi i rolet. Powiedzą nie tylko o tym jak prowadzić firmę handlową, aby była rentowna, ale tez jak ją rozwijać by stała się stabilnym biznesem na lata.

Swój udział już dzisiaj potwierdziło ponad 80 osób, ale nadal zapraszamy, bo wszystkich miejsc na Sali jest setka. Udział w Warsztatach jest, jak zwykle w Zrzeszeniu, bezpłatny.

  • Wydarzenie: Targi Budowlane Sibex, 21-23 luty 2014
  • Miejsce: Hala SilesiaEXPO, Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich
  • Partnerzy: Fakro, Drutex, ISO-Chemie, Murator, Forum Branżowe.

Zgłoszenia przyjmuje biuro ZMS: biuro@AkademiaStolarki.pl .

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Tagi: , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*