Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Pierwsze targi w Nowym Roku

Pierwsze targi w Nowym Roku(25/01/2014)

Pierwszą imprezą budowlaną w nowym sezonie będą targi SIBEX w Sosnowcu. W dniach 21-23 lutego 2014 roku w hali EXPO Silesia po raz 7. zorganizowanych zostanie kilka salonów, a między innymi Salon Stolarki Budowlanej wraz z Warsztatami Handlowymi dla dystrybutorów.

SIBEX to największa wystawa branży budowlanej na południu Polski. Zakres tematyczny obejmuje wszelkie działania związane z budową oraz wyposażeniem domu lub mieszkania, począwszy od wyboru materiałów budowlanych oraz wykończeniowych, poprzez dobór instalacji grzewczej, klimatyzacyjnej i wodnej, skończywszy na zakupie odpowiednich mebli oraz wszelkich elementów dekoracyjnych.

W ciągu sześciu minionych lat w targach SIBEX udział wzięło ok. 700 firm, wiele z nich wielokrotnie. Ostatnia edycja w 2013 roku to oferty 210 firm zaprezentowane na powierzchni 3.400 m2 i 7 tysięcy zwiedzających.

SIBEX to nie tylko ekspozycja produktów i usług firm będących wystawcami, ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących cieszących się dużą popularnością wśród Odwiedzających. W tym roku poza stoiskiem konsultacyjnym Zrzeszenia odbędą się tu również kolejne Warsztaty Handlowe, przeznaczone dla sprzedawców i dystrybutorów stolarki budowlanej. Wykładowcami na Warsztatach będą doświadczeni trenerzy branżowi, w większości byli szefowie handlowi największych producentów okien, drzwi i rolet. Powiedzą nie tylko o tym jak prowadzić firmę handlową, aby była rentowna, ale tez jak ją rozwijać by stała się stabilnym biznesem na lata.

Już dzisiaj zapraszamy, a niebawem zaczniemy przyjmować zgłoszenia do udziału w tych Warsztatach. Udział jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona do 100.

Relację z poprzednich Warsztatów w Sosnowcu zobacz TUTAJ.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*