Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » INOUTIC na ściankach Soudala

INOUTIC na ściankach Soudala(20/01/2014)

W podwarszawskim Czosnowie, w siedzibie firmy Soudal, INOUTIC – jeden z Partnerów ZMS, przeprowadził 16 stycznia szkolenie na temat montażu warstwowego.

Teoretycznie o zasadach montażu opowiedzieli specjaliści z Inoutica, Soudala i SFS, a potem słuchaczy podzielono na 6 grup i wysłano na zajęcia praktyczne na ściankach montażowych. Na pierwszej z nich okno zamontowano w warstwie ocieplenia na konsolach SFS, na drugiej okno zlicowano z murem, a na trzeciej dostawiono do węgarka. Zwracano uwagę na właściwe ustawienie klocków podporowych, na poprawne zamocowanie konsol, na zgodne ze sztuką klejenie taśm paroszczelnych. Nie używano piany, bo i temperatura nie była dla niej odpowiednia – akurat w tym dniu obniżyła się znacząco. Ale też i ścianki w siedzibie Soudala są tak ładne, że szkoda byłoby zabrudzić je pianą.

Kilkudziesięciu montażystów, którzy wzięli udział w tym kilkugodzinnym szkoleniu – pierwszym z cyklu – być może nie nauczyli się na nim wszystkiego, ale dowiedzieli się przynajmniej jakie zasady obowiązują przy montażu warstwowym i jakich materiałów powinno się do niego używać. Miejmy nadzieję, że po powrocie do swoich firm będą mieli okazję zastosować to w pracy u klientów, a kiedy już nabiorą wprawy, zaprosimy ich do sprawdzianu w programie Mistrzowie Montażu. Bo mistrzowskie kwalifikacje może uzyskać każdy montażysta, byle by tylko szkolił się i podnosił poziom swoich umiejętności. Takie właśnie szkolenia, jak to połączone Inouticu z Soudalem i SFS-em, temu właśnie służą i oby jak najczęściej.

Warto zaznaczyć, że szkolenia montażowe Inoutica i Soudala są BEZPŁATNE. Aby wziąć w nich udział wystarczy zgłosić się do działu marketingu firmy Inoutic lub do biura Zrzeszenia.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*