Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Warsztaty Handlowe Stolarki w 2014 roku

Warsztaty Handlowe Stolarki w 2014 roku(12/12/2013)

Od dwóch lat Zrzeszenie prowadzi działania Akademii Stolarki w postaci programu edukacyjnego „Mistrzowie Montażu”. Udało nam się przeszkolić kilkuset montażystów, z których około 130 otrzymało honorowy tytuł Mistrza Montażu.

Program odniósł wymierny sukces: coraz częściej odbieramy telefony od inwestorów, którzy szukają takich właśnie mistrzowskich ekip i zazwyczaj możemy im polecić przynajmniej jedną blisko ich miejsca zamieszkania. Równie ważnym skutkiem programu jest ogólny wzrost świadomości na temat montażu warstwowego, o którym jeszcze dwa lata temu nie miał pojęcia niejeden montażysta, o inwestorach nawet nie wspominając.

Na 2014 rok ZMS stawia przed Akademią kolejny ambitny cel: przeszkolenie co najmniej kilkuset właścicieli firm handlowo-montażowych i co najmniej tylu samo sprzedawców stolarki okienno-drzwiowej. Zadaniem Warsztatów Handlowych Stolarki, bo tak będzie nazywać się nowy program Akademii, będzie pokazanie, w jaki sposób zbudować szanowaną i cenioną markę, jakich argumentów używać podczas rozmowy z klientem, a wreszcie jak rozpoznawać potrzeby inwestorów i jak przedstawiać im proponowane rozwiązania.

Chcemy, żeby firmy handlowo-montażowe były prowadzone z lepszym skutkiem finansowym, a także żeby kojarzyły się z profesjonalną, rzetelną obsługą klienta. Chcemy, żeby klient, który przychodzi do salonu okiennego wyszedł zadowolony i z poczuciem, że nigdzie indziej nie zostałby tak dobrze obsłużony. Takie profesjonalne salony będziemy chcieli promować i polecać inwestorom w internecie i w mediach budowlanych.

Pierwszy etap Warsztatów Handlowych będzie trwał 6 miesięcy. Do maja będziemy prowadzić warsztaty stacjonarne, wykłady internetowe, wydamy podręcznik, a w czerwcu przeprowadzimy egzamin, po zdaniu którego najlepsi otrzymają  certyfikaty profesjonalnego sprzedawcy – doradcy technicznego dla klienta stolarki okienno-drzwiowej.

Pierwsze spotkanie odbyło się już 24 stycznia w Warszawie, a kolejne odbędą się na targach budowlanych w Sosnowcu (SIBEX, 22 luty) oraz w Poznaniu (BUDMA, 12 marca). Szczegółowe informacje na ten temat, będą się pojawiać na stronie Akademii Stolarki, ale już teraz chętni mogą zgłaszać swoje uczestnictwo w biurze Zrzeszenia (sekretariat@montaze.info.pl, tel. 722001949), ponieważ tym razem liczba miejsc jest ograniczona.

Tymczasem zapraszamy Państwa do polubienia naszej strony na Facebooku, która niebawem przekształci się w platformę wymiany doświadczeń i opinii między handlowcami i właścicielami firm handlowo-montażowych.

Serdecznie zapraszamy!

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*