Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Warsztaty ZMS na targach w Krakowie

Warsztaty ZMS na targach w Krakowie(06/12/2013)

28 i 29 listopada w Krakowie odbyły się Targi Modernizacji Budynków, podczas których eksperci Zrzeszenia Montażystów Stolarki przeprowadzili niemal 3-godzinne szkolenie dla firm handlowo-montażowych.

Targi Modernizacji Budynków zostały zorganizowane już po raz drugi. W tym roku zgromadziły około 40 wystawców, których odwiedziło 700 zwiedzających zainteresowanych nowościami związanymi z modernizacją obiektów oraz będącym na topie budownictwem energooszczędnym i pasywnym. Wśród wystawców było również Zrzeszenie Montażystów Stolarki – na stoisku można było uzyskać poradę dotyczącą montażu oraz bezpłatnie otrzymać publikacje, którym Zrzeszenie patronuje.

Pierwszego dnia Targów odbyło się szkolenie dla właścicieli firm handlowo-montażowych, handlowców i montażystów. Spotkanie zaplanowane na dwie godziny trwało niemal godzinę dłużej – podczas wystąpień ekspertów wywiązywały się żywe dyskusje dotyczące prezentowanych tematów.

Jako pierwszy wystąpił pan Robert Klos ze Zrzeszenia, który mówił o podstawach prawnych wykonywania montażu okien. Następnie głos zabrał pan Caesar Lupak z firmy ISO-Chemie. Tematem jego seminarium był montaż według RAL. Ostatnim prelegentem był pan Tomasz Kogucki, który w barwny sposób opowiadał o tym, jak firmy handlowo-montażowe mogą zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku.

Spotkanie zakończyło się wspólnym wnioskiem, że podobne seminaria, najlepiej w formie dyskusyjno-warsztatowej, powinny być organizowane dużo częściej, bo nic nie sprzyja nauce i rozwijaniu firmy tak, jak wymiana doświadczeń.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 3,00)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*