Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Jest już nowe Forum Montażowe

Jest już nowe Forum Montażowe(15/11/2013)

Ukazał się właśnie najnowszy numer kwartalnika „Forum Montazowe”, a w nim długa rozmowa z włascicielem firmy handlowo-montazowej Domoton – Andrzejem Rzempołuchem.

Rozmówca zanim zaczął prowadzić własną firmę kierował przez wiele lat działami handlowymi takich firm jak Stolarka Wołomin, Stolbud Warszawa i Sokółka Okna i Drzwi – zna więc problemy handlu stolarką z wielu stron. W wywiadzie dla Forum Montażowe pan Andrzej mówi o tym dlaczego ważne jest pilnowanie marży, jak zdywersyfikować swoją sprzedaż, czym grozi nadmierne ryzyko, ale też co zrobić, żeby mieć obroty handlowe w zimie. Zaraz po tym właściciele innych firm – uczestników Zrzeszenia, oceniają jak mija obecny sezon, gdzie odnieśli sukcesy, a gdzie doznali porażek. Ogólny obraz rynku wynikający z tych wypowiedzi nie jest zbyt kolorowy, ale też nie brak w tym nutek optymizmu na przyszłość.

W najnowszym wydaniu Forum Montażowe znajleźć można ponadto relację z Pikniku Montażowego, opis nowej techniki montażu parapetów zewnętrznych, porady czym się kierować przy zakupie nowych wkrętarek oraz przegląd aktualnej oferty pian zimowych. Także tym razem nie zabrakło bardzo intersującego felietonu Piotra Lutka o tym, co to znaczy „dobry sprzedawca”, jakie cechy powinny go charakteryzować. Kwartalnik wysłany zostanie już wkrótce do uczestników Zrzeszenia i prenumeratorów, a chetni do jego otrzymania mogą już dzisiaj napisać do biura Zrzeszenia montazystów Stolarki: sekretariat@montaze.info.pl , skąd to wydanie zostanie im przesłane.

Zachęcamy do lektury.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 4,20)
Tagi: , , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*