Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Warsztaty i Targi w Krakowie

Warsztaty i Targi w Krakowie(07/11/2013)

Pod koniec listopada (28.XI. godz. 14.00) odbędą się w Krakowie kolejne Warsztaty Montażowe, które poprowadzą eksperci Zrzeszenia.

Tym razem Warsztaty przeznaczone będą przede wszystkim dla właścicieli firm handlowo-montażowych, którym pokażemy perspektywy rozwoju rynku okienno-drzwiowego i nowe szanse (ale i zagrożenia) dla rozwoju usług montażowych. Doświadczony trener sprzedaży, pan Tomasz Kogucki wskaże ponadto jak można zwiększyć sprzedaż w firmie handlującej stolarką, jak pozyskiwać nowych klientów i jak pilnować, żeby na koniec zostawała kasa w firmowej kasie. Zaproszeni są nie tylko właściciele firm z Małopolski, ale z całego regionu południowego – wstęp jest wolny, ale wejściówki na całe Targi odebrać można już dziś w biurze ZMS.

Warsztaty odbędą się na Targach Modernizacji Budynków 2013, które gromadzą specjalistów zajmujących się efektywnością energetyczną w zakresie technik modernizacji z zachowaniem zasad budownictwa pasywnego. Wydarzenie adresowane jest również do podmiotów wyspecjalizowanych w dostarczaniu rozwiązań do zarządzania budynkiem oraz do wykorzystujących zastosowania w inteligentnych domach. Będą tu obecni zarówno prywatni właściciele, inwestorzy jak i jednostki samorządowe, ktore, szukają wiedzy i wskazówek, w jaki sposób i przy użyciu jakich nowoczesny technik, przeprowadzić prace modernizacyjne budynków. Spotkać więc będzie można tutaj także wszystkich zainteresowanych montażem bądź wymianą okien i drzwi. Tu warto być. Zapraszamy do hali EXPO w Krakowie przy ul.Centralnej 41. Szczegóły dojazdu na stronie: . http://targi.krakow.pl/pl/strona-glowna/nienazwana-0182bc.html

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*