Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » SFS intec partnerem Zrzeszenia Montażystów Stolarki

SFS intec partnerem Zrzeszenia Montażystów Stolarki(04/11/2013)

Kilka tygodni temu do grona Partnerów Zrzeszenia Montażystów Stolarki dołączyła firma SFS intec, znana głównie z systemu JB-D, doskonałego rozwiązania pozwalającego montować okna w warstwie ocieplenia.

JB-D powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm montażowych na system, który pozwoli montować okna poza licem muru bez względu na materiał budulcowy, grubość ścian czy wagę okien. Co więcej, JB-D gwarantuje zgodność z wytycznymi RAL – cecha szczególnie istotna dla zwiększającej się liczby firm, które podpisują kontrakty ze zleceniodawcami z Niemiec. System JB-D jest dostępny w sklepie ZMS, a ekspert tej firmy, pan Mariusz Pawlak dostępny jest dla członków ZMS poprzez nasze biuro. Zachęcamy do zadawania pytań.

Ale SFS intec to nie tylko system mocowania okien. W ofercie firmy są również elementy przeznaczone do montażu lekkiej obudowy hal, fasad wentylowanych, dachów płaskich, konstrukcji z drewna klejonego, ścian słupowo-ryglowych oraz szeroki zakres zawiasów okiennych i drzwiowych.

Firma SFS Intec powstała w 1928 roku w Szwajcarii. Początkowo działała jako organizacja handlowa oferująca normalia z zakresu elementów montażowych, a od 1960 roku rozpoczęła produkcję własnych systemów zamocowań. Firma działa obecnie w 25 krajach i zatrudnia ponad 4 tysiące osób. Polska siedziba SFS intec znajduje się w Poznaniu i działa od 1997 roku, a produkty firmy pojawiły się na Polskim rynku trzy lata wcześniej.

Produkty SFS Intec to synonim innowacyjności i wysokiej jakości. Firma kładzie nacisk na kompleksowe szkolenia specjalistów po to, żeby zakup jej produktów oznaczał dla klienta nie tylko otrzymanie najwyższej klasy produktu, ale przede wszystkim najlepszej możliwej obsługi.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*