Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Irena Szewińska i Jerzy Dudek Tytanami Sportu 2013

Irena Szewińska i Jerzy Dudek Tytanami Sportu 2013(15/10/2013)

9 października w Warszawie odbyło się wręczenie nagród Tytan Sportu 2013. W tym roku to prestiżowe wyróżnienie, ufundowane przez firmę Selena S.A. i przyznawane przez branżę budowlaną otrzymali Irena Szewińska i Jerzy Dudek.

Patronat nad nagrodą objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Gospodarki, a także ZMS i Forum Branżowe.

„Karierę sportową zakończyłam wiele lat temu, a kibice wciąż pamiętają o moich sukcesach. Dlatego bardzo dziękuję za to wyróżnienie” – Irena Szewińska nie ukrywała wzruszenia podczas odbierania nagrody z rąk Janusza Piechocińskiego, wicepremiera i Ministra Gospodarki, oraz Krzysztofa Domareckiego, założyciela firmy Selena i Honorowego Przewodniczącego Kapituły nagrody Tytan Sportu. Podziękowała również obecnym na sali przedstawicielom firm budowlanych za docenianie wysiłku sportowców.

„Jestem niezwykle zbudowany tym, że branży budowlanej tak bliska jest idea wspierania sportu, szczególnie na lokalnym poziomie” – powiedział Jerzy Dudek tuż po otrzymaniu statuetki, którą wręczyła mu Joanna Mucha, Minister Sportu i Turystyki oraz Andrzej Ulfig, prezes Zarządu Selena S.A. i przewodniczący Kapituły nagrody Tytan Sportu.

O wspieraniu sportu przez branżę budowlaną laureaci Tytanów Sportu wspomnieli nieprzypadkowo – Krzysztof Domarecki podczas krótkiej przemowy przytoczył dane z których wynika, że 30 procent polskich firm budowlanych sponsoruje lokalne drużyny i kluby sportowe.

Laureatom nagrody Tytan Sportu 2013 serdecznie gratulujemy.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*