Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Drutex Liderem Rynku Stolarki 2013

Drutex Liderem Rynku Stolarki 2013(17/09/2013)

DRUTEX został wyróżniony tytułem Lider Rynku Stolarki 2013 w kategorii okna tworzywowe podczas Gali Stolarki Budowlanej, która odbyła się 10 września w Warszawie. Wyróżnienie zostało przyznane za ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe oraz jakość produktów firmy.

Tytuł Lidera Rynku Stolarki przyznawany jest na podstawie badań organizowanych przez Centrum Analiz Branżowych. Bierze się w nich pod uwagę przychody ze sprzedaży, rozpoznawalność marki, jakość produktów oraz profesjonalizm w zakresie obsługi handlowej klientów.

Doskonałe wyniki finansowe DRUTEX-u potwierdzają niesłabnącą pozycję firmy na rynku, nawet w okresie spowolnienia gospodarczego. DRUTEX uzyskując tytuł Lidera Rynku Stolarki 2013 został tym samym zakwalifikowany do grona najlepszych i najbardziej zyskownych polskich przedsiębiorstw. Od kilku lat wiedziemy prym w branży stolarki w Europie, dzięki wiarygodnej strategii biznesowej, grze fair-play, wieloletniemu doświadczeniu i przede wszytkim wysokiej jakości produktom. Dziś jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku, wyróżniającym się innowacyjnością w zakresie produkcji i profesjonalizmem działania, który dostrzegają nasi klienci.” – mówi Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

DRUTEX w minionym roku zanotował przychody ze sprzedaży na poziomie 438 mln zł, z czego ponad 50% stanowił eksport. Dziś firma zatrudnia już ponad 1840 osób, a realizowana obecnie inwestycja związana z budową Europejskiego Centrum Stolarki ma przyczynić się do podwojenia mocy produkcyjnych, a tym samym 100% wzrostu przychodów ze sprzedaży.

Organizatorami Gali Liderów Stolarki jest warszawskie Centrum Analiz Branżowych oraz miesięcznik „Forum Branżowe” we współpracy z firmą Lentewenc, realizatorem targów Warsaw Build 2013 oraz targów Windows & Doors, które w dniach 10-12 września 2013 roku odbyły się w Warszawie.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*