Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » O montażach w Szczecinie

O montażach w Szczecinie(13/09/2013)

Już za dwa tygodnie, 4 pażdziernika eksperci Zrzeszenia zawitają do Szczecina, gdzie na Targach „Wszystko dla domu” poprowadzą seminarium dla montazystów stolarki.

W programie m.in. podstawy prawne wykonywania montaży w Polsce oraz wytyczne montażowe Stowarzyszenia RAL dla wykonywania usług na rynku niemieckim. Udział już dzisiaj można zgłaszać w biurze ZMS: sekretariat@montaze.info.pl .

WSZYSTKO DLA DOMU to największe i najbardziej popularne w województwie zachodniopomorskim targi poświęcone wnętrzom, które od ponad 20 lat organizowane są przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie. W tym roku oferta targowa poszerzona zostanie o wnętrza komercyjne. Uczestnicy seminarium montażowego będą więc mogli skorzystać nie tylko z wiedzy naszych ekspertów, ale być może podpatrzeć też coś do wprowadzenia do swojej oferty handlowej.

Centrum Wystawowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich zlokalizowane jest przy ul. Struga 6-8 w Szczecinie. Bliższe informacje nt. samych Targów oraz kartę zgłoszenia znaleźć można na stronie: http://www.mts.pl/index.php?mod=targi&pod=szczegoly&id=3218. Zapraszamy.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*