Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Warszawski Piknik Montażowy

Warszawski Piknik Montażowy(12/09/2013)

Ponad setka montażystów i handlowców wzięła udział w II Ogólnopolskim Pikniku Montażowym, który odbył się we środę (11 IX) w Warszawie, w trakcie targów Windows&Doors. Co najmniej drugie tyle stanowili targowi goście.

Uczestnicy mieli bowiem niepowtarzalną okazję obserwować „krok po kroku” czynności związane z montażem warstwowym, które na na bieżąco komentowane były przez najlepszych specjalistów od montażu stolarki. Impreza miała charakter warsztatowy. Każdy, kto przyjechał do warszawskiej hali Expo XXI, mógł przekonać się w praktyce, jak prawidłowo zamontować okno oraz jak wybrać do tego odpowiednie materiały. Na specjalnie przygotowanej ściance z Ytonga odbyły się pokazy wykonywane przez Mistrzów Montażu z sochaczewskiej firmy Klucz-Serwis, a eksperci ZMS na bieżąco wyjaśniali zagadnienia techniczne z tym związane. Uczestnicy Pikniku chetnie konsultowali swoje problemy zawodowe z ekspertami z firm partnerskich: SFS-Intec (Mariusz Pawlak), ISO-CHEMIE (Cezary Lupak) czy z Ytonga (Piotr Partyka). Wiele pytań dotyczyło też zagadnień formalnych wykonywania montazy, które naświetlali eksperci Zrzeszenia: Andrzej Kowalski i Tomasz Kogucki.

Udział w Pikniku to była również świetna okazja do spotkania i wymiany doświadczeń z innymi fachowcami w specjalnie przygotowanej strefie bufetowej. W „grillowej” atmosferze można było nie tylko posilić się i porozmawiać, ale też poczytać najnowsze publikacje branżowe lub nawiązać nowe kontakty handlowe. Do dyspozycji uczestników było też wiele materiałów technicznych i katalogowych Partnerów Zrzeszenia, firm: Inoutic, Aereco, Drutex, SFS-Intec i ISO-Chemie. Dyskusje na temat zagadnień montażowych trwały tutaj do samego wieczora, aż organizatorzy targów zakomunikowali o zamknięciu hali. Nastepna okazja do takiego spotkania zapewne już za rok..

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*