Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Program II Pikniku Montażowego

Program II Pikniku Montażowego(05/09/2013)

Jak zapowiadaliśmy w lipcu, już 11 września odbędzie się II Ogólnopolski Piknik Montażowy. Impreza będzie miała charakter warsztatowo-szkoleniowy, ale nie zapomnimy również o zapewnieniu dobrej zabawy.

Piknik rozpocznie się ok. godziny 11:00 i będzie się odbywał w dwóch miejscach:

  • W specjalnie zaaranżowanej Strefie Montażu sprawdzona ekipa zademonstruje swoje umiejętności w zakresie montażu warstwowego okna. Podczas pokazu wystąpią eksperci, którzy będą omawiali poszczególne etapy pracy ekipy – wyjaśnią szczegóły techniczne, opowiedzą o doborze narzędzi i materiałów. Montaż zakończy się około godziny 14:00. Po południu zaprezentowany będzie pokaz montażu okna z roletą.
  • Właściwy piknik odbędzie się na stoisku targowym numer 73-74, gdzie W „grillowej” atmosferze będzie można pogadać, poczytać najnowsze publikacje branżowe lub nawiązać nowe kontakty handlowe.

Ponadto przez cały dzień będą odbywały się otwarte seminaria. Zapraszamy szczególnie na prezentację eksperta ZMS Tomasza Koguckiego na temat zmian na rynku okien i usług montażowych w 2013 roku i ich konsekwencji dla producentów, sprzedawców i montażystów.  Wystąpienie to będzie miało miejsce od 15:30 do 17:00.

Lista uczestników nie jest jeszcze zamknięta, więc zapraszamy wszystkich do rejestrowania się poprzez załączony formularz.

Nie może Was tam zabraknąć!

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 4,60)
Komentarze Dodaj komentarz
  1. stol napisał:

    No i zobaczyć się z panem Marcinem okazji nie było.. :-) A ludzi było dużo, zainteresowanie spore – okno i roleta zamontowane i sfilmowane, eksperci wyeksploatowani.. ;-)

  2. Marcin LANGER OKNA napisał:

    fajne przedsięwzięcie, czekamy i do zobaczenia:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*