Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Polscy producenci wybierają profile najwyższej jakości

Polscy producenci wybierają profile najwyższej jakości(14/08/2013)

Czasy, gdy dla klienta podczas zakupu okien liczyła się tylko cena, dawno już minęły. Obecnie to, że za wybrane okna klient płaci niewiele, jest tylko miłym akcentem podczas finalizowania transakcji.

Co więc liczy się dla klientów? Otóż od pewnego czasu obserwuje się tendencję do stosowania profili okiennych o coraz wyższych wskaźnikach izolacyjności termicznej i akustycznej. Klienci są świadomi, że zakup produktu wyższej jakości przełoży się na późniejsze oszczędności w ogrzewaniu domu, a także na komfort mieszkańców.

Ważne jest również, by okna wykonane były z jak najlepszych komponentów – dzięki temu okna są trwałe, a klient nie jest narażony na ponoszenie dodatkowych kosztów związanych z ich naprawą czy konserwacją.

Istnienie takiej tendencji potwierdza Agnieszka Chocaj, marketing coordinator firmy Inoutic / Deceuninck: „Nasi kontrahenci coraz częściej wybierają profile z najbardziej zaawansowanej technologicznie i wyróżniającej się swoimi parametrami w zakresie energooszczędności linii Eforte. Obecnie stanowią one znaczącą część naszej sprzedaży i ich udział w niej systematycznie rośnie. Przybywa producentów, którzy chcą pracować wyłącznie na profilach Eforte. Pomimo, że jest to najmłodszy system w naszej ofercie, funkcjonujący na rynku dopiero od 3 lat, do tej pory sprzedano i zainstalowano już ponad 60 tysięcy okien opartych na Eforte. Naszym zdaniem pokazuje to, że polskie firmy produkujące okna nie chcą już rywalizować wyłącznie ceną, a raczej stawiają na innowacyjne, ale sprawdzone rozwiązania, które można zaoferować najbardziej wymagającym klientom. Jest to o tyle istotne, że wiele z nich coraz mocniej rozwija sprzedaż eksportową i jest zmuszonych do konkurowania na trudnych rynkach zagranicznych. Nasze profile pomagają im tworzyć okna i drzwi zgodne ze światowymi standardami w zakresie energooszczędności, designu i funkcjonalności.

Eforte to obecnie najpopularniejszy system w ofercie Inoutic / Deceuninck.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*