Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Drzwi wejściowe Modern w ofercie firmy Effector

Drzwi wejściowe Modern w ofercie firmy Effector(22/07/2013)

Drzwi wejściowe są wizytówką naszego domu – w stwierdzeniu tym nie ma ani cienia przesady. Dobre drzwi współgrają ze stylem i wystrojem całego budynku oraz gwarantują bezpieczeństwo domowników.

Bez wątpienia jednak najważniejsze są ich parametry techniczne, takie jak szczelność czy wysoka izolacyjność. Wybierając odpowiedni model nie zapominajmy, że mają być one wytrzymałe na zmiany temperatury, opady atmosferyczne, a także intensywne operowanie promieni słonecznych. Dlatego warto rozważyć zakup wyrobu wykonanego z aluminium. Firma Effector posiada w swojej ofercie drzwi aluminiowe Modern – eleganckie, solidnie wykonane, o ciekawym wzornictwie i zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań kontroli dostępu.

Drzwi aluminiowe

Standardowo aluminiowe drzwi zewnętrzne firmy Effector:

  • posiadają ramę aluminiową z jedno- lub dwukomorową szybą oraz termoizolacyjnym wypełnieniem;
  • dostępne są w wersji anodowanej lub malowane, zgodnie z kolorystyką RAL lub w kolorach drewnopodobnych;
  • wyposażone są w ościeżnicę wykonaną z profilu aluminiowego;
  • posiadają standardowo montowaną wkładkę termoizolacyjną w skrzydle i ościeżnicy.

Izolacyjność termiczna drzwi Modern wynosi od 1,3 W/(m2K). Maksymalne wymiary drzwi jednoskrzydłowych to 2400 mm (wysokość) i 1200 mm (szerokość). Wszystko to oferowane w cenie od 2 tys. zł netto.

Dodatkowe wyposażenie

Dla wymagających klientów firma Effector przygotowała szereg dodatkowych rozwiązań:

  • panel nakładkowy, czyli solidne wypełnienie zwiększające funkcjonalność drzwi oraz pozytywnie wpływające na walory wizualne produktu. W zależności od preferencji klienta, panele nakładkowe mogą być jedno- lub dwustronne. Korzyścią płynącą z ich zastosowania jest ograniczenie do minimum ilość krawędzi. Ułatwia to okresową pielęgnację drzwi oraz gwarantuje, że ich stan jeszcze długo po montażu nie ulegnie zmianie.
  • Automatyczny i wielopunktowy zamek o elektrycznym napędzie, wykorzystujący możliwości czytnika linii papilarnych. Jest to nowoczesne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo domowników: otworzenie drzwi polega na dotknięciu palcem miejsca, w którym zwykle znajduje się klucz. Montaż takiego zamka nie wiąże się z pogorszeniem walorów estetycznych drzwi: wszystkie niezbędne przewody znajdują się wewnątrz ościeżnicy.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie firmy EFFECTOR.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 4,00)
Galeria zdjęć:
Tagi: , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*