Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Najnowsze Forum Branżowe już w drodze..

Najnowsze Forum Branżowe już w drodze..(15/07/2013)

Ukazało się najnowsze, lipcowe wydanie miesięcznika Forum Branżowe, a w nim m.in. wypowiedzi szefów firm – uczestników Zrzeszenia Montażystów Stolarki o tym, jak minęło I półrocze, w jakiej jesteśmy kondycji.

Z większości wypowiedzi przebijają się narzekania na pierwsze miesiące tego sezonu, ale też stwierdzenia, że zaczyna być lepiej, że pojawili się już klienci i zamówienia. Znowu jest robota i jest na czym zarabiać. Z nadzieją i obawami szefowie firm montazowych myślą o II półroczu, ale też nie siedzą z założonymi rękami: doszkalają ludzi, wprowadzają nowe materiały, zaczynają szerzej oferować montaż warstwowy. Z wypowiedzi można wysnuć wniosek, że najgorsze mamy już za sobą, że kto sobie poradził w I półroczu 2013, to teraz będzie miał „z górki”.

Poza tym w najnowszym wydaniu Forum znaleźć można interesującą rozmowę z szefem Sokółki o tym, dlaczego zrezygnowali z dealerów swoich okien i rozbudowują własne salony sprzedażowe. Zdaniem prezesa Sokółki taka będzie przyszłość tego rynku – nie dealerzy, a własne i franczyzowe salony producentów. W drugiej części pisma wraca temat Deklaracji właściwości użytkowych, tym razem w odniesieniu do drzwi wewnetrznych, bram i fasad. Nowe rozporządzenie unijne wprowadziło troche zamieszania na rynku, nałożyło na sprzedawców więcej obowiązków i odpowiedzialności, ale wydaje się że pomału zostaje to opanowane. Warto jednak uważać na wszelkie modyfikacje w wyrobach, na wprowadzane zmiany, jak choćby montowanie nawiewników. Poza tym przeczytać tu można kolejny fragment Akademii Wiedzy pod patronatem Inoutica – tym razem o okuciach obwiedniowych, ich konserwacji i właściwym montażu. Uczestnicy ZMS otrzymają najnowsze Forum Branżowe wysyłką pocztową, natomiast inni zainteresowani mogą się zwrócić o ten egzemplarz do biura Zrzeszenia: kontakt@montaze.info.pl .

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*