Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Nie tylko montaż okien..

Nie tylko montaż okien..(02/07/2013)

INOUTIC, jeden z Partnerów Zrzeszenia to nie tylko dostawca profili tworzywowych do okien, ale też producent systemów tarasowych i okładzinowych Twinson.

W zasadzie każdy punkt sprzedający stolarki bez zbędnych nakładów może wprowadzic ten produkt do swojej oferty. Zainteresowanie nim ze strony klientów jest ciągle rosnące, więc na pewno warto to rozważyć.

Firma organizuje również szkolenia dla montażystów tych systemów, bo choć jest to proste, to tez ma swoje tajniki, które znakomicie ułatwiają pracę. Wiosenne szkolenia poświęcone były nie tylko przekazaniu informacji o aktualnej, rozbudowanej ofercie produktowej w systemach tarasowych, elewacyjnych i ogrodzeniowych, ale przede wszystkim właśnie nabyciu praktycznych umiejętności ułatwiających profesjonalny montaż. W szkoleniach wzięło udział około 50 osób z całej Polski, każda z nich otrzymała na zakończenie certyfikat potwierdzający nabytą wiedzę i umiejętności. Kolejny cykl szkoleń przewidywany jest w okresie wiosennym kolejnego roku. Więcej o systemach Twinson przeczytać można na stronie: www.inoutic.pl .

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*