Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » O znakowaniu CE i deklaracjach przez Internet

O znakowaniu CE i deklaracjach przez Internet(26/06/2013)

Już po raz kolejny czołowy producent okuć, firma Winkhaus organizuje seminarium internetowe (Webinarium), tym razem poświęcone zmianom w przepisach prawa budowlanego po 1 lipca.

Wykładowcą będzie ekspert Laboratorium Technikki Budowlanej z Dąbrowy Górniczej, pan Bogdan Wójtowicz. Przybliży on zapisy Rozporządzenia unijnego 305/2011, poruszy problematykę składania deklaracji własności użytkowych i znakowania okien symbolem CE oraz omówi zmiany prawne z tym związane. W szczególności postara się odpowiedzieć na następujące pytania:

  1. Co dla producentów stolarki budowlanej oznacza zastąpienie Dyrektywy Budowlanej Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego nr 305/2011?
  2. Jaki wpływ na wcześniej wykonane wstępne badania typu mają obecne zmiany?
  3. Czy zastąpienie Dyrektywy Budowlanej nowymi przepisami zmienia wymagania formalne znakowania okien i drzwi zewnętrznych?
  4. Czy deklaracja własności użytkowych może nie być skomplikowana?

A warto już teraz wiedzieć, że każdy sprzedawca Deklarację Właśności Użytkowych bedzie zobowiązany wręczyć każdemu Klientowi, który sobie tego zażyczy.  W Webinarium Winkhausa może wziąć udział każdy zainteresowany i to zupełnie nieodpłatnie. Wystarczy usiąść przed komputerem jutro (czwartek) przed godziną 14.00 i zalogować się na tym seminarium. Login można otrzymać rejestrując się wcześniej na stronie: https://www3.gotomeeting.com/register/423255534

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz
  1. ekspert napisał:

    Zapis video Webinarium o zmianach w prawie od 1 lipca dostępne jest już na stronie Winkhausa
    http://www.winkhaus.pl/Webinarium/?menu=3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*