Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Szkolenia osłonowe w FAKRO

Szkolenia osłonowe w FAKRO(10/06/2013)

Firma Fakro rozpoczyna nowy rozdział szkoleń związany z nowo wprowadzonymi produktami do okien pionowych, które mogą być alternatywą dla firm i osób zainteresowanych wyposażeniem swych okien w dodatki.

Firma FAKRO zaprasza wszystkich zainteresowanych montażystów do udziału w bezpłatnych szkoleniach teoretyczno-montażowych z zakresu dodatków wewnętrznych i zewnętrznych do okien (m.in. markiza, markizoleta, roleta). Czerwcowe spotkania organizowane są w ramach I edycji programu szkoleń i dotyczyć będą zarówno osłon do okien pionowych i połaciowych. Zaproszenie skierowane jest do osób, które chciałyby zapoznać się ze wszystkimi produktami z oferty FAKRO, możliwościami ich montażu oraz poszerzyć swoje umiejętności praktyczne. Całość podzielona będzie na część teoretyczną, gdzie omówione zostaną produkty, a następnie każdy z uczestników weźmie udział w ćwiczeniach montażowych osłon.

Dostępne są na razie 3 terminy:

18 czerwca – Hotel Sjesta, Mikołów

20 czerwca – Park Hotel Econimic, Kraków/Modlnica

21 czerwca – Firma FAKRO, Nowy Sącz

 

Szkolenie zakończone zostanie rozdaniem Certyfikatów firmy FAKRO. W przerwie przewidziany jest poczęstunek. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczne jest potwierdzenie uczestnictwa w wybranym szkoleniu, z podanym terminem i miejscem. Zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. 18 41 40 121 do dnia 16.06.2013. Organizator szkolenia zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia. W przypadku zaistnienia takiego faktu poinformuje wszystkich zarejestrowanych uczestników.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*