Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Wrześniowe warsztaty w Warszawie

Wrześniowe warsztaty w Warszawie(06/06/2013)

Do grona Partnerów Zrzeszenia dołączył organizator Międzynarodowych Targów Technologii Produkcji Okien i Drzwi, które odbędą się 10-12 września 2013 r. w Warszawie.

Targi poświęcone są szerokiej gamie produktów branżowych, od technologii okiennych, szklanych i aluminium, po drzwi, bramy oraz systemy wentylacji. Rozmawiamy z Organizatorem, aby poszerzyć tą imprezę o segment materiałów i narzędzi służących do montażu stolarki. Dzięki temu można by tu zobaczyć i przećwiczyć różne taśmy, folie, piany, silikony, kotwy i konsole, ale też najnowsze propozycje jeśli chodzi o narzędzia pomiarowe, elektronarzędzia i osprzęt do nich. Namawiamy, aby nie była to zwykła wystawa, ale właśnie Warsztaty, na której można popróbować jak to wszystko działa i jak się zachowuje w praktyce.

Jest wola, aby w takiej formie „warsztatowej” to zorganizować, żeby montażyści i właściciele firm montażowych mieli w jednym miejscu zebrane to wszystko, co jest obecnie dostępne na rynku. Ważne przy tym, że mogli by przy tej okazji mieć dostęp do wielu doradców technicznych i ekspertów, którzy na bieżąco mogli by odpowiadać na ich pytania. Równolegle eksperci Zrzeszenia zorganizowali by cykl prelekcji i wykładów na tematy techniki montażowej, prawa budowlanego i zasad stosowania poszczególnych materiałów. Warsztatom towarzyszyłaby wystawa najnowszej oferty okienno-drzwiowej producentów z całej Polski.

Pomysł jest, wola obydwu stron jest, więc jest i szansa, że ta impreza dojdzie do skutku. A być może uda się też zorganizować Piknik Montażowy, gdzie będzie można porozmawiać, podyskutować, wymienić się doświadczeniami. Na wszelki wypadek zarezerwujcie sobie już dziś termin w I połowie września, żeby przyjechać do Warszawy i wziąć udział w tej imprezie. Szczegóły targowe na stronie: http://targiprodukcjiokienidrzwi.pl , a o dalszych uzgodnieniach informować będziemy na bieżąco na stronie Zrzeszenia.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*