Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » DRUTEX pnie się w górę.

DRUTEX pnie się w górę.(23/05/2013)

Jeden z Partnerów Zrzeszenia Montażystów Stolarki, firma Drutex z Bytowa, poinformowała nas, że zajęła 449 pozycję w zestawieniu Listy 500 Największych Polskich Przedsiębiorstw magazynu Polityka. Stanowi to awans o 31 miejsc w stosunku do roku ubiegłego.

Wysokie miejsce DRUTEX-u na liście 500 potwierdza niesłabnącą pozycję firmy na rynku, nawet w okresie spowolnienia gospodarczego. Firma jako jedyna z branży została zakwalifikowana do grona najlepszych i najbardziej zyskownych  polskich przedsiębiorstw. Przychody Drutexu ze sprzedaży sięgnęły prawie 440 mln zł.

“Cieszy nas awans na opublikowanej w tym roku Liście 500 Polityki Pokazuje on znaczenie i wartość wypracowanych przez nas w 2012 roku wyników finansowych. Kolejne sukcesy motywują nas do dalszej pracy i rozwoju. Doskonałą pozycję i siłę firmy potwierdzają nasze wzrosty w zakresie wyników finansowych chociażby w pierwszym kwartale br. Sukcesywnie zwiększamy również zatrudnienie i moce produkcyjne, czego przykładem jest realizowana przez nas inwestycja związana z budową Europejskiego Centrum Stolarki. Jestem przekonany, ze dzięki temu projektowi w przyszłym roku zanotujemy kolejne wzrosty na liście 500” - komentuje Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*