Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Baza wiedzy » Jak zrobić jasność..

Jak zrobić jasność..(15/05/2013)

O urządzeniu bardzo przydatnym w pracy każdej ekipy montazowej poinformowała nas firma Metabo. Ileż to razy praca przeciąga się do zmroku, a wtedy trzeba kombinowac z jakimś oswietleniem albo kończyć robotę następnego dnia. Metabo rozwiązuje ten problem.

Właśnie wprowadziła na rynek reflektor budowlany zasilany akumulatorem takim jak we wkrętarkach. Wyposażony jest w 18 diod ledowych, które daja mocne światło, a nie zużywają wiele energii. Zasilane akumulatorem 5,2 Ah pozwalają na pracę aż przez 7 godzin, a potem trzeba po prostu zmienić (naładować) akumulator.

Jak reflektor BSA 14.4 LED opisuje firma? Solidny, odporny i trwały, przeznaczony do użytkowania w trudnych warunkach na budowie; obudowę oraz elementy szklane można czyścić wilgotną szmatką. Daje bardzo jasne i przyjemne światło, zbliżone do światła dziennego, dwa stopnie jasności (maks. 1800 lumenów). Minimalna emisja ciepła: reflektor nagrzewa się jedynie nieznacznie, co zapewnia bezpieczną obsługę także podczas długotrwałego użytkowania. Szybka i bezstopniowa regulacja pochylenia reflektora w zakresie 180°. Można powiesić na ścianie albo zamocować na statywie. Ceny nie podano…

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*