Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » 28 maja – wszystko o Knelsenie

28 maja – wszystko o Knelsenie(15/05/2013)

Wszyscy użytkownicy systemów montażowych firmy Knelsen zaproszeni są na spotkanie z twórcą tego systemu, panem Waldemarem Knelsen, który objaśni wszelkie tajniki stosowania tych konsol i kotew.

System przeszedł ostatnio bardzo wymagające badania w instytucie technik okiennych w Rosenheim, wykazując bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe. Żeby jednak parametry te mogły być utrzymane w warunkach budowy konieczne jest właściwe ich stosowanie i dobieranie właściwych mocowań. Właśnie na te najbardziej newralgiczne punkty będzie chciał zwrócić uwagę twórca tego systemu i gotów będzie odpowiedzieć na każde nurtujące Was pytanie w tym zakresie.

Szkolenie zaplanowane jest na 28 maja (wtorek) koło południa w Warszawie. Miejscem zbiórki będzie zapewne biuro Zrzeszenia (ul.Chodecka 21), skąd przejdziemy do Sali wykładowej, a będzie ona znana dopiero wówczas, kiedy będziemy wiedzieli ilu słuchaczy mamy się spodziewać. Tak więc zgłoszenia na to szkolenie przyjmuje nasze biuro w terminie najpóźniej do 24 maja (piątek). Wystarczy napisać maila na adres: kontakt@montaze.info.pl lub zatelefonować na nr (22) 115 93 94. Dla członków Zrzeszenia udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (5 głosów, średnia ocena: 4,60)
Tagi: , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz
  1. LANGER napisał:

    Super, że P. Knelsen się pojawi! Konsole Knelsena trzeba upowszechniać, bo sprawdzone nawet w ekstremalnych warunkach, a cena przystępna :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*