Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Sklepy » 4 KĄTY Łukasz Hutkowski

4 KĄTY Łukasz Hutkowski(13/05/2013)

Nazwa/firma: 4 KĄTY Łukasz Hutkowski Adres (kod, miejscowość): 05-311 Chrośla Ulica i nr. domu: ul. Lawendowa 21 Osoba do kontaktu: Łukasz Hutkowski Telefon kontaktowy: 728-328-461 Adres e-mail: lukasz.4katy@gmail.com Powierzchnia sklepu: Nazwy dostawców: Okien pionowych: Plastimet, Okno-Pol, KRC Okien dachowych: Drzwi:

Nazwa/firma: 4 KĄTY Łukasz Hutkowski
Adres (kod, miejscowość): 05-311 Chrośla
Ulica i nr. domu: ul. Lawendowa 21
Osoba do kontaktu: Łukasz Hutkowski
Telefon kontaktowy: 728-328-461
Adres e-mail: lukasz.4katy@gmail.com
Powierzchnia sklepu:

Nazwy dostawców:
Okien pionowych: Plastimet, Okno-Pol, KRC
Okien dachowych:
Drzwi: Pol-Skone, DRE, Stolpaw, Doorsy, INVADO, PORTA, Centurion, KMT, Boryszew ERG, GERDA
Rolet:
Inne: Barlinek, Finishparkiet, Verdoor

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz
  1. B. P. napisał:

    Ekipa monterska prowadzona przez Pana Łukasza H. – dramat. Zamawialiśmy podłogi i drzwi, od samego początku Pan Łukasz był niesłowny oraz nieterminowy i powinno to było nam dać do myślenia. Łukasz H. nie wykonał odpowiednich pomiarów przed kładzeniem podłogi, a na koniec zaproponował aby podpisać mu puste rubryki dotyczące wilgotności, temperatury oraz stanu posadzki – paranoja. Panowie mimo uwag na początku o tym aby cięcie prowadzić na udostępnionym ogrodzie, gdy tylko opuszczało się dom wesoło wnosili sobie maszynę do środka sugerując, że jest „zimno” i oni nie bedą chodzić po schodach. Było to 11 marca 2020 r. na zewnątrz ok. 18 stopni i słońce. Skutek oczywisty – cały dom zapylony, na sugestie że należałoby to po sobie posprzątać, stwierdzili że przejadą raz odkurzaczem bo oni nie są od sprzątania. Panom zwracana była również uwaga na to, że dom jest świeżo po gładziach gipsowych i malowaniu i żeby uważać na ściany. Ściany oczywiście poobijane i poplamione, na co ich odpowiedź – to nie my, nie udowodni nam Pan tego (w domu jeszcze nawet nie mieszkamy!). Czarne przetarcia i uderzenia ewidentnie po Panów maszynach do cięcia na co odpowiedź „przecież te maszyny nie latają”. Pan Łukasz przy mnie zadrapał drzwi przy montażu klamki bo nie mógł sobie z nim poradzić – na uwagę, że porysował odpowiedział „w słabym świetle nie widać”. Komedia. Panowie nie pomogli przesunąć łóżka o ok. 200 cm – jak na koniec się dowiedziałem od dowodzącego zrobili to cyt. „złośliwie” bo zwróciłem im uwagę na to, że niszczą ściany i tną w domu. Na moją sugestię, że ja też im teraz złośliwie niczego nie podpiszę – usłyszałem groźby – „to my też będziemy złośliwi i wtedy Pan zobaczy” na co wybuchnąłem gromkim śmiechem. Na koniec Pan H. błagalnym tonem prosił o podpisanie protokołu. Czułem się tak zażenowany całą sytuacja i zachowaniem Jegomościa, że ze szczerego współczucia oraz chęci jak najszybszego usunięcia szkodnika z domu, podpisałem.

  2. Kam napisał:

    Pseudo firma! Radze uwazac. Firma bierze kase a nie wykonuje uslugi do konca. Mam rozbabrana podloge, dodywonienie sie do wlasciciela jest niemozliwe, w ogole nie odbiera telefonow. Profesjonalizm na poziomie zero. Panom pracownikom trzeba patrzec na rece bo wynosza resztki materialow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*