Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » o eksporcie i prawie na Kongresie

o eksporcie i prawie na Kongresie(10/05/2013)

IV edycja Kongresu Stolarki Polskiej organizowana jest w dniach 16-17 maja przez Związek Polskie Okna i Drzwi w hotelu Magellan pod Piotrkowem Trybunalskim.

Program Kongresu przewiduje w pierwszym dniu prelekcje i dyskusje na tematy eksportowe, ale w drugim dniu przewidziane są dwa bloki na temat najbliższych zmian w prawie budowlanym. Pierwszy traktować będzie o zmianach w sposobie deklarowania zgodności okien i drzwi z normą i oznaczania znakiem CE – być może powiedziane będzie wreszcie jak ma wyglądać nowa karta właściwości użytkowych wyrobu. Drugi blok, to rozmowa o tym, w którą stronę zmierzać będą konstrukcje okienne i ich parametry, wobec zamierzonego od 2018 roku budowania budynków zeroenergetycznych. Tematy ciekawe, choć niekoniecznie niezbędne do bieżącego prowadzenia firmy.

Niestety, podobnie jak w latach ubiegłych, odpłatność za udział w Kongresie jest na bardzo wysokim poziomie prawie 1000 zł. Jeśli dodać do tego koszty dojazdu i noclegów, to trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 1500-2000 zł na osobę. Ale być może kogoś będzie na to stać…

Szczegóły na stronie Kongresu: www.kongres-stolarki.pl

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*