Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Baza wiedzy » Najczęstsze pytania » Jak zaprojektować drzwi „na miarę”?

Jak zaprojektować drzwi „na miarę”?(10/05/2013)

Producent drzwi  PORTA wprowadził niedawno na rynek specjalne narzędzie, które umożliwia dostosowanie produkowanych przez firmę drzwi do indywidualnych wymagań klientów. Program Porta Kontrakt jest adresowany do projektantów, architektów oraz klientów indywidualnych.

Program pozwala na dopasowanie drzwi dokładnie do potrzeb klientów. Zamówienie umożliwia między innymi wybór rozmiaru ościeżnicy, koloru drzwi czy sposobu frezowania. Wykonane zgodnie z kontraktem drzwi uwzględniają indywidualne wymagania klienta także pod względem funkcji użytkowej, parametrów czy wzornictwa. Dzięki szczegółowej analizie potrzeb oraz w odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowanie klienta powstaje produkt przygotowany dokładnie „na miarę”.

- Chcielibyśmy jeszcze bliżej niż dotąd współpracować z architektami. Naszym celem jest dostosowanie oferty drzwi do najbardziej wymagających oczekiwań rynku i projektanta, który coraz częściej poszukuje rozwiązań unikalnych i wyjątkowych. Wystarczy pomysł i kontakt z Portą, a zrealizowanie niemal każdego kreatywnego rozwiązania stanie się możliwe – dodaje Artur Pęksyk z Porta KMI Poland.

Więcej o programie można przeczytać na firmowym blogu: http://blogporta.pl/o-porta-drzwi/porta-kontrakt/

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*