Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Montażyści » Jarosław Cichawa

Jarosław Cichawa

Dane montażysty
Dane sklepu

Imię i nazwisko: Jarosław Cichawa
Wykształcenie: Średnie
Staż pracy w montażach: 16 lat
Status: Polecany
Mistrz montażu Województwo: mazowieckie
Powiat: warszawski zachodni
Miejscowość: Warszawa

Specjalizacje monterskie:

 • Montaż warstwowy okien
 • Drzwi zewnętrzne
 • Rolety

Oceń montażystę
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (148 głosów, średnia ocena: 2,90)

Nazwa sklepu: F.H.U. Jar-Eko
Ulica: Gorlicka 6/105
Miasto: Warszawa
Telefon: 882 835 771
Strona www: www.jareko.pl
Powierzchnia sklepu: 50 mkw i więcej

Okna pionowe: Hekaplast. Markbud

Drzwi: Tom&Mar

Rolety: Anwis


Komentarze Dodaj komentarz
 1. Klient napisał:

  Pan Cichawa zna się tylko na urabianiu klientów,a od montażu ma ludzi którzy na tym się znają.Zamówiłem okan zapłaciłem zaliczkę i jak się okazało zaliczka przepadła a okna nie zostały zamówione u producenta ,czy klasycznie jak u wielu innych którzy zamawiali okna w tym okresie co ja,okna musiałem zamówić bezpośrednio u producenta ,okna wstawił pracownik Pana Cichawy ten pracownik to naprawdę dobry fachowiec o ile Pan Cichawa nie przeszkadza mu co chwila.Połowy zaliczki nie dostałem do dnia dzisiejszego czyli już 4 lata.

 2. Klientka napisał:

  W żadnym wypadku nie należy decydować się na zakup i montaż okien przez pana Cichawę. jest to wykonawca nierzetelny, który stracił poczucie profesjonalizmu, którym kiedyś się szczycił. Dowód? Montując okna narożne, nie zainstalował uszczelek pomiędzy słupkiem a ramami okien. Rezultat: z narożników trzyszybowych okien z profilami Schucco, wieje jak w starej chacie. W profesjonalny sposób nie sposób tego napraić, bez demolki elewacji.Przestrzegam przed tym montażystą.

 3. kurka napisał:

  UWAGA UWAGA UWAGA marny gościu … omijać szerokim łukiem

 4. klient napisał:

  zostałem oszukany przez tego pana na ponad 20 tysiecy nie zamówił okien nie zwrócił zaliczki ostrzegam

 5. koleś napisał:

  Polecam poczytać wątek na forum murator o tym panu, na pewno nie zamówicie okien

 6. Darek napisał:

  Oddaj pieniądze !! uwaga na tego pana

 7. wojtek napisał:

  Uwaga na tego montażystę, to wstyd ze należy do tego zrzeszenia…

 8. Łukasz napisał:

  Jesienią 2012 zamówiłem z sąsiadem okna u Pana Jarosława z montażem na wiosnę 2013.
  W 2013 dostałem informację o kłopotach i możliwości wyjścia z sytuacji. W mailu Pan Jarek dokładnie opisał sytuację w jakiej się znalazł. O chorobie, walce z rakiem, banku który wypowiedział umowę kredytową, komorniku który zajął konto z jego pieniędzmi i zaliczkami klientów. Nie miałem powodu mu nie wierzyć w jego słowa.
  Ponieważ zależało mi na czasie a wiosna opóźniała się, zrezygnowałem i zamówiłem u innego producenta. Sąsiad wybrał wyjście jakie zaproponował Awilux i Pan Jarek. Z opóźnieniem 6 tygodni miał zamontowane okna i cieszy się nimi. Ja niestety mam tylko kłopot, bo nowy dostawca spieprzył montaż jak tylko można go spieprzyć a i same okna są dalekie w wykonaniu od tych jakie zamontowano u sąsiada. Cały czas pluję sobie w brodę, że nie poczekałem i nie wybrałem wyjścia jakie wybrał sąsiad.
  Od samego początku powstałych kłopotów utrzymywałem kontakt z Panem Jarkiem. Odpisywał zawsze na maile nigdy nie było takiej sytuacji jakie tu są opisywane. Co jakiś czas otrzymywałem maile od niego z opisem sytuacji w jakiej się aktualnie znajduje. Podejrzewam, że inni także takie maile otrzymywali. W jednym z nich był opis sytuacji jak osoba w podobnej jak ja sytuacji znalazła rozwiązanie, polecając nowego klienta odzyskał kasę i wybrałem podobna drogę. Poleciłem go sąsiadowi co się buduje na osiedlu i okna dostał w terminie. Spotkałem się na koniec montażu i dostałem zwrot prawie całej wpłaconej kwoty, a po miesiącu miesiącu dopłatę do całości.
  Nigdzie nie robiłem nagonki, nie rozpisywałem się o zaistniałej sytuacji bo wiedziałem, że takie działanie zamiast pomóc tylko pogorszy sytuację odwlekając w czasie wyjście z sytuacji.
  Nazywanie go oszustem i złodziejem jest moim zdaniem nadużyciem, gdyż stara się działać i ja sam jestem przykładem, że spłaca zobowiązania. Nie zniknął, nie uciekła za granicę, jest i stara się jak widzę wyjść z kłopotów
  Różnie bywa i czasem takie sytuacje mogą się zdarzyć ale takie wpisy jak poniższy nic nie wnoszą poza ulżeniem sobie i zamiast przybliżać ostateczne rozwiązanie oddalają je.
  Mimo tamtych zawirowań mam dalej pełen szacunek do Pana Jarka. Jego wiedza pomogła mi rozwiązać kilka problemów w czasie kolejnych etapów budowy, zawsze jest pomocny, odpisuje na maile, odbiera telefony choć czasem nie sposób go zrozumieć bo chrypi ogromnie.
  I dalej mogę go polecać innym, gdyż fachowców w oknach i ich montażu, co widać na moim przykładzie, jest niewielu.
  Panie Jarku, trzymam za Pana kciuki.
  Łukasz

 9. Jareko napisał:

  Zmiana komórki – już definitywna na 882 835 771

 10. Jareko napisał:

  podany numer jest już nieaktualny
  608 019 654 to aktualna komórka

 11. Jareko napisał:

  na bliżej nieokreślony czas uległa zamianie mojej komórki na 882 835 771

 12. LANGER Marcin Marchewka napisał:

  A kto jak nie konkurencja? :) Ja daję 5-tkę, bo wiem za co :)

 13. stol napisał:

  Przyznam, że jak patrzę na ilość głosów negatywnych w przypadku pana Jarka, to tracę wiarę w sens oceniana i „gwiazdkowania”. Jestem przekonany, że taka ocena tego montazysty nie ma nic wspólnego z prawdą. Kto więc wpisuje takie negatywne oceny? Zawistna konkurencja? Najbardziej prawdopodobne..

 14. ekspert napisał:

  Każdy klient może ocenić montażystę poprzez kliknięcie na odpowiednią liczbę gwiazdek, działa to jak system gwiazdek hotelowych – chyba nie muszę dodawać, że montażystę najlepiej wybrać pięciogwiazdkowego? ;) zachęcam do promowania się wśród klientów.

 15. stol napisał:

  Nie, no średnia powyżej 4, to szkolna ocena 4+ … :-) Pewnie, że można sięgać ideału, ale to pewnie z czasem.. :-) Pozdrowienia i najlepsze życzenia.

 16. Jareko napisał:

  :( kiepsko się uczę, jak widzę tylko 3,8 na świadectwie mam ;)
  A jakie są kryteria oceny montażysty ? Może ktoś mi zdradzi ? Bo chyba nie widok twarzy na zdjęciu ;)

 17. jolala napisał:

  30 % montaży jakie wykonuje pan Cichawa to montaż warstwowy okien – takie doświadczenie pomnożone przez 16 lat pracy w zawodzie mówi samo za siebie. Tytuł „Mistrz Montażu” w pełni zasłużony. Polecam z czystym sumieniem.

 18. stol napisał:

  Widziałem montaż pana Jarka ze współpracownikiem „na żywo” na Torwarze. Wiedza, sprawność, kompetencja – mistrzostwo świata. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*