Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Szkolenia montażowe na budowie

Szkolenia montażowe na budowie(25/04/2013)

Nowatorskie szkolenie montażowe odbyło się w połowie kwietnia w podgdańskim Otominie, gdzie ekipy firm RAAF, Bysewo i Żurawski poddały się sprawdzianowi wiedzy i umiejętności.

Szkolenie i sprawdzian miały miejsce na konkretnej budowie u klienta firmy Bysewo – to eksperci Zrzeszenia przyjechali tym razem na miejsce pracy ekip, a nie na odwrót. Oszczędności czasu i pieniędzy były ewidentne – a przy okazji wykonano konkretną robotę.

Zaczęło się od przypomnienia podstawowych zasad montażu i wskazania, na co przy odbiorze prac będzie zwracana szczególna uwaga. Potem każda z ekip stanęła przed konkretnym otworem, przyniosła sobie okno, materiały i narzędzia i przystąpiła do montażu. Montaż były warstwowy w licu muru, z wykorzystaniem folii paroszczelnych i paroprzepuszczalnych. Eskperci cały czas przyglądali się wykonywanej pracy i zadawali pytania albo zgłaszali swoje uwagi. Na zakończenie dokonali sprawdzenia i odbioru robót.

Po wykonanej pracy odbył się jeszcze sprawdzian testowy wiedzy teoretycznej, a że wszyscy montażyści wypadli w nim pozytywnie, stąd tez każdy z nich otrzymał honorowy dyplom Mistrza Montażu. Z rozmów jakie przeprowadziliśmy potem z montażystami wynikało, że są bardzo zadowoleni z takiej formy sprawdzianu i szkolenia. Ugruntowali swoją wiedzę, a uwagi ekspertów pozwoliły im na udoskonalenie swojej techniki pracy. Nie małe znaczenie miała także wymiana doświadczeń i z ekspertami i z kolegami-montażystami. To na pewno wpłynie na ich przyszłą pracę i na lepsze, sprawniejsze jej wykonywanie. W ocenie większości uczestników tego szkolenia – sprawdzianu, warto było wziąć w tym udział.

Podobne szkolenia organizowane mogą być na budowach w całej Polsce. Wystarczy zgłosić zainteresowanie taką formą do biura Zrzeszenia i umówić się z naszym Ekspertem. Koszty są stosunkowo niewielkie, bo wiążą się jedynie z kosztami dojazdu i pobytu ekspertów. Polecamy.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*