Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » O montażach na Torwarze

O montażach na Torwarze(02/04/2013)

Zrzeszenie Montażystów Stolarki, we współpracy z firmą ISO-Chemie oraz miesięcznikiem Forum Branżowe zaprasza wszystkich producentów, sprzedawców i montażystów okien do udziału w Warszawskich Konsultacjach Montażowych.

Tym razem nasi eksperci będą obecni w Warszawie na Torwarze, gdzie 13 kwietnia od 10.00 zostaną wygłoszone wykłady nt. montażu stolarki. Poruszona zostanie tematyka:

  • Stan obecny i perspektywy rozwoju rynku okien w Polsce
  • Nowe przepisy prawa budowlanego – co się zmieni dla producentów, handlowców, a co dla montażystów w 2013 roku?
  • Standardy i wymagania dla usług montażowych na terenie Niemiec
  • Jak poprawnie wykonać i skalkulować koszty montażu warstwowego?
Zapraszamy do udziału wszystkich montażystów, producentów oraz właścicieli firm handlowo-montażowych, chcących pogłębić swoją wiedzę zawodową. Dla osób, które prześlą do nas zgłoszenie uczestnictwa w sobotnim Seminarium, mamy do przekazania bezpłatne bilety wstępu na targi. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. 
Formularz zgłoszenia do pobrania poniżej.
MUREXPO

  • Kilka słów o Murexpo
Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO to najważniejsza na Mazowszu impreza budowlana kierowana do osób profesjonalnie związanych z branżą budowlaną oraz do indywidualnych inwestorów. Targi odbywają się pod patronatem najwyższych władz resortowych oraz uznanych organizacji i stowarzyszeń branży m.in. Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Odbywają się na nich szkolenia i warsztaty dla przedstawicieli branży i wystawców. Piątek tradycyjnie jest Dniem Profesjonalisty. W dyskusjach i seminariach uczestniczą m.in. przedstawiciele największych firm deweloperskich w kraju, przedstawiciele Warszawy i stowarzyszeń branżowych. Osobom budującym własny dom, planującym jego budowę, przebudowę bądź remont Targi oferują bogaty program edukacyjny poświęcony najważniejszym etapom realizacji inwestycji. Program wykładów i seminariów uzupełnia centrum porad, w którym odwiedzający mogą liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje. Bezpłatnych porad nt. montażu okien połączonych z praktycznym pokazem będą udzielać eksperci ZMS na naszym targowym stoisku.
Zapraszamy do odwiedzania i czynnego udziału!
Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*