Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Webinarium o zmianach prawa budowlanego

Webinarium o zmianach prawa budowlanego(14/03/2013)

Na stronie Winkhaus dostępny jest już zapis Webinarium, na którym specjaliści z Laboratorium Techniki Budowlanej w Dąbrowie Górniczej mówią o najnowszych zmianach w polskim prawie budowlanym i wymaganiach, jakie będą musieli spełnić producenci okien.

Wykład odbył się pod koniec lutego, a więc jest jak najbardziej aktualny. Mowa jest zarówno o rozporządzeniu unijnym 305/2011, o projektowanym rozporządzeniu Ministra w sprawie warunków jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, jak i o planowanym wprowadzeniu etykiet energetycznych dla okien i drzwi.

Webinaria Winkhaus to spotkania internetowe, podczas których uczestnicy zdobywają nową wiedzę, słuchając osoby prowadzącej i oglądając na ekranie swojego komputera to, co prowadzący chce zaprezentować. Uczestnicy mogą zadawać pytania poprzez chat, a jeżeli któryś ma coś więcej do przekazania, to również może poprosić o głos. Każde takie szkolenie jest nagrywane, aby po jego zakończeniu słuchacze mogli odświeżyć swoją wiedzę na dany temat, nawet jeżeli w webinarium nie brali udziału.

Zapis Webinarium.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*