Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Aluminiowe nakładki zamiast malowania

Aluminiowe nakładki zamiast malowania(12/03/2013)

Co rok na wiosnę dużo się mówi o odnowieniu powłok okien drewnianych. Ich posiadacze co jakiś czas narzekają, że muszą znowu malować okna. Tymczasem wcale nie muszą.

Firma Effector, partner naszego Zrzeszenia, wychodząc bowiem naprzeciw tym kłopotom, stworzyła aluminiowe systemy okładzin okiennych Effect 2000, a także Effect Proxima. Systemy te stworzone zostały pod kątem ochrony oraz renowacji okien drewnianych – mogą być stosowane zarówno na okna fabrycznie nowe jak również na okna już zamontowane,

Aluminiowe system okładzin okiennych marki Effector stanowią rozwiązania pozwalające o kilkanaście lat wydłużyć trwałość i żywotność okna drewnianego, jak również pozwalają na renowację okien już zamontowanych. Zastosowanie okładzin eliminuje konieczność wykonywania okresowych prac renowacyjnych okien za pomocą powłok malarskich, zapewniając tym samym niezmiennie wysoką estetykę elementów otworowych budynków. Systemy charakteryzują się bardzo prostym montażem (profile są zatrzaskiwane na wcześniej przymocowane do drewna zaczepy). Do łączenia profili na skrzydło oraz ościeżnicę nie jest wymagane specjalne oprzyrządowanie do zagniatania narożników, co umożliwia stosowanie systemu nawet w firmach nie posiadających bogatego parku maszynowego.

Nowatorska uniwersalna konstrukcja pozwala na zastosowanie okładzin u praktycznie wszystkich producentów okien, a elementy systemu pozwalają na zabezpieczenie praktycznie wszystkich typów konstrukcji okien włącznie ze szprosami, szczeblinami, słupkiem, ślemieniem itp. Wykończenie powierzchni profili lakierem proszkowym może być w dowolnie wybranych kolorach z palety RAL. Może więc warto paletę swoich usług jeszcze przed Świetami poszerzyć o nakładki aluminiowe dla okien drewnianych? Zainteresowanych odsyłamy do firmy Effector – kontakt w biurze Zrzeszenia.

O tym, jak prawidłowo należy montować takie nakładki, można przeczytać TUTAJ.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (18 głosów, średnia ocena: 3,00)
Tagi: , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*