Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Narzędzie projektowe od Roto

Narzędzie projektowe od Roto(08/03/2013)

Każdy projektant, sprzedawca ale i montażysta okien, który potrafi poruszać się w środowisku cadowskim, od teraz może korzystać z bezpłatnej biblioteki gotowych rysunków od Partnera naszego Zrzeszenia – firmy Roto Frank. Płyta RotoCAD zawiera m.in. rysunki dotyczące technik montażu stolarki. 

Biblioteki AutoCAD Architecture i ArchiCAD 15 to wspólny projekt firm: Roto Frank Okucia Budowlane, Roto Frank Okna Dachowe i Tremco illbruck. Na CD Romie zawarte są rysunki projektowe do programów ArchiCAD 15 i AutoCad Architekture w postaci gotowych rozwiązań technicznych, które zostały opracowane w zgodzie z funkcjonalnością wnętrz. Dodatkowo można tam znaleźć przykłady przekrojów, nadające się do bezpośredniego zastosowania w projektowaniu opartym o środowisko programowe CAD. Według tych architektów, którzy zaangażowali się w testowanie bibliotek, są one znakomitym narzędziem i wsparciem projektowania. Każde okno umieszczone z biblioteki w budynku jest sparametryzowane i zawiera specyfikację techniczno-funkcjonalną. Wszędzie, gdzie to uzasadnione rysunki zawierają wskazania na połączenie z podłożem i izolacją.

Aby ułatwić korzystanie z zasobów biblioteki, interfejs CD Romu Roto CAD został opracowany na podstawie strony internetowej www.roto-frank.pl z podziałem na dwie części: Technologia Okien i Drzwi oraz Okna Dachowe. W każdej z nich przydatne informacje zostały posegregowane w zakładki: Pomieszczenia i rozwiązania, Dokumenty, Biblioteka, rysunki DWG, Roto, Technika montażu.

Wszyscy zainteresowani rysunkami mogą zamawiać bibliotekę Roto CAD pod adresem e-mail: anna.janikowska@roto-frank.com

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (2 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*